Total War: Warhammer III, Sega, Sega oznámila strategii Total War: Warhammer III

Sega oznámila strategii Total War: Warhammer III

Nový díl populární série vyjde ještě letos. Nabídne české titulky a láká na velké finále

3. 2. 2021
Název: Total War: Warhammer III Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 17. 2. 2022

Společnost Sega oznámila strategii Total War: Warhammer III od studia Creative Assembly. Pokračování oblíbené série vyjde ještě letos a má mít ještě větší rozsah než předchozí dva díly. Nikdy dřív jsme prý neměli k dispozici pestřejší výběr legendárních hrdinů, monster a magických schopností. Novinka představí také další rasy i frakce.

Autoři ocenili podporu fanoušků, kteří pomohli v uplynulých letech uspět předchozím dvěma hrám. To prý ještě posílilo ochotu a odhodlání vývojářů posunout svou vizi zase o úroveň výš. Umění Creative Assembly si chválí i společnost, která vlastní práva na značku Warhammer.

Na začátku nové kampaně hráči dostanou za úkol zachránit umírajícího boha, nebo využít jeho sílu.

„Zručnost, nadšení a autentičnost světa Warhammeru, které studio Creative Assembly během těch let vložilo do proslulé franšízy Total War Warhammer, byly pro nás ve společnosti Games Workshop a pro fanoušky po celém světě potěšením,“ prohlásil Jon Gillard, který se stará o licencování značky.

Na začátku nové kampaně hráči dostanou za úkol zachránit umírajícího boha, nebo využít jeho sílu. Každá z ras prý nabízí jedinečnou cestu děsivou Říší Chaosu. Je to příšerné místo, které lidská mysl nedokáže pochopit. Šeptá přísliby moci, ale spatřit jej znamená nechat se jím svést. Zříci se v jeho prospěch své duše. Stát se jím.

Na kataklyzmatický konflikt láká hráče i nový profil hry na Steamu, který je k dispozici v češtině, protože hra nabídne lokalizaci formou titulků a rozhraní. Ty slibuje nejen Steam, ale i samotní autoři v oficiálním FAQ. Českými titulky je ostatně opatřen i oznamovací trailer. Hru u nás bude distribuovat společnost Cenega.

Total War: Warhammer III se bude prodávat na Steamu i Epic Games Storu. Autoři slibují, že žádný obsah nebude exkluzivní ani pro jeden distribuční kanál. Hra rovněž nabídne cross-store multiplayer napříč různými obchody a od začátku bude podporovat modifikace.

Společnost Feral Interactive se pak postará o porty pro Mac a Linux, které vyjdou později, ale co možná nejdřív po Windows.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru