American Truck Simulator, SCS Software, SCS zdarma vylepší mapu Kalifornie v American Truck Simulatoru

SCS zdarma vylepší mapu Kalifornie v ATS

Města budou pěknější a přibude řada nových prvků. Na hranicích se mají hledat škůdci

Zdroj: SCS Software
14. 5. 2021
Název: American Truck Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 2. 2016

Vývojáři z českého studia SCS Software nepolevují ve svém úsilí a kromě nových rozšíření a států pro American Truck Simulator se vracejí také k těm stávajícím. I to podtrhuje, jaký nesmírný úkol stojí před nimi ve snaze během let rozšiřovat a stále aktualizovat rozsáhlé území digitálních Spojených států.

Už během vánočního streamu autoři naznačili, že chystají reskin pro Kalifornii a teď už máme k dispozici nějaké podrobnosti. Ba co víc, můžeme se na některé z plánovaných úprav podívat na obrázcích. Díky tomu, že se týmy mapařů v SCS neustále zvětšují, mají podle studia kapacitu na to věnovat se vedle budoucích států i těm, kde jsme v ATS v roce 2016 začínali.

Do hry přibudou nové prvky, které jsou specifické pro Kalifornii – silniční značení, architektura, turistické atrakce nebo průmyslová skladiště.

Všechna města projdou redesignem a úpravami, tak aby jejich podoba odpovídala současným kvalitativním standardům studia. Do hry přibudou nové prvky, které jsou specifické pro Kalifornii – silniční značení, architektura, turistické atrakce nebo průmyslová skladiště. Změn ale dozná také samotná silniční síť tohoto prosluněného státu.

Reskin, jak samotní autoři novinku nazývají, přibude do American Truck Simulatoru formou bezplatného updatu a bude přicházet po menších částech v nadcházejících aktualizacích. Vývojáři si nicméně zatím netroufají odhadnout, kdy bude celý projekt kompletní.

Pokud jde o nejvýraznější změny, kterých si řidiči určitě podle SCS všimnou, na hranicích státu přibudou nové zemědělské kontrolní stanice. Jejich smyslem je odhalit případné škůdce. Když budete převážet zboží do Kalifornie, musíte projít zvláštní prohlídkou, kde se zjišťuje, zda není zamořené invazivními druhy a zda má správnou dokumentaci. V praxi už to můžete vidět na screenshotech.

Celý proces bude prý fungovat ve hře podobně jako kontrola hmotnosti. Když dorazíte na hranice, na základě toho, co vezete, budete upozorněni na prohlídku v jedné z kontrolních stanic. Když projdete, pak teprve můžete pokračovat dál.

O další podrobnosti se slibují autoři brzy podělit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru