Schyluje se k odhalení pokračování Company of Heroes?

Schyluje se k odhalení pokračování Company of Heroes?

Firmy Sega a Relic Entertainment spustily odpočet na Twitchi, který nabízí několik indicií

Zdroj: Relic
13. 7. 2021

Společnost Sega a vývojáři ze studia Relic Entertainment lákají, že by měli za 10 hodin něco představit. Vzhledem k historii týmu a stylizovanému odpočítávání s mapou Itálie, které se objevilo na Twitchi, začali fanoušci ihned spekulovat o novém dílu série Company of Heroes. Na oznámení láká také magazín IGN.

Studio Relic Entertainment má na kontě oba předchozí díly Company of Heroes, ale třeba také Homeworld. Mohli byste namítnout, že v tuto chvíli její autoři vyvíjejí strategii Age of Empires IV ve spolupráci s World’s Edge. Ale právě skutečnost, že na oznámení láká Sega, nikoli Microsoft a podoba odpočítávání, jasně ukazuje, že o Age of Empires nepůjde.

Zatím si můžete zahrát jedničku na mobilech a tabletech

Vzhledem k tomu, že Age of Empires IV má vyjít letos v říjnu, není tak nerealistické domnívat se, že Relic už spřádá plány na další projekt. Mapa Itálie s odpočtem navíc není statická. V pravidelných intervalech ji přerušují dobové týdeníky, z nichž lze usuzovat, že bychom se mohli vydat nejen do středomoří, ale také do severní Afriky.

Na výsledek si musíme počkat ještě skoro celý den. Konec odpočítávání připadá na 19 hodin našeho času. Mezitím stojí za připomínku, že první díl vyšel loni na iOS a Android.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru