Scenáristu Assassina láká Brazílie a conquistadoři

Scenáristu Assassina láká Brazílie a conquistadoři

Fanoušci mezitím spekulují, že další díl ságy se vrátí zpět na začátek ke křížovým výpravám

Zdroj: Ubisoft
14. 4. 2021

V rámci ságy Assassin’s Creed jsme se už vypravili do rozličných zemí i časů. Každá další potenciální destinace ale budí u fanoušků stále velkou zvědavost. Objevují se žebříčky vysněných míst a Ubisoft se tu a tam ptá samotných hráčů, kam by si přáli s Assassinem vyrazit. Teď se do této debaty zapojil také scenárista Assassin’s Creed Valhalla Alain Mercieca. Cian Maher z magazínu TheGamer jej totiž v nedávném rozhovoru přivedl i na tuto otázku.

Jižní Amerika by si zasloužila, aby byla v sérii víc prozkoumána.

Mercieca nejprve prohlásil, že možností je strašně moc. Pro někoho, kdo je podle něj posedlý historií, by prý bylo snadné nadchnout se myšlenkou na Assassina, který by nás vzal na ostrov Malta. Je tu ale jiné místo a doba, která Merciecu fascinuje ještě víc. Jižní Amerika by si podle něj zasloužila, aby byla v sérii víc prozkoumána.

“Od Inků až po španělské conquistadory je to velmi fascinující doba. I když se Black Flag něčeho z toho trochu dotkl, pomýšlím spíš na oblast Brazílie,” uvedl Mercieca. Skutečnost, že si něco přeje, samozřejmě nejde zaměňovat s tím, že Ubisoft musí dát takovému projektu zelenou. Minimálně ale víme, za jakou myšlenku může jeden ze scenáristů lobbovat. Zajímavá je i otázka, na čí straně bychom v takovém konfliktu vlastně stáli.

Poměrně důvěryhodný leaker s přezdívkou j0nathan naznačuje, že se vrátíme k tématu křížových výprav z prvního dílu a že by se mohlo jednat o jeho pokračování.

Faktem ovšem je, že conquistadoři lákají i některé fanoušky a civilizace Jižní a Střední Ameriky jsou obecně velmi zajímavé. Kromě obligátní Číny, Japonska, Indie nebo Ruska se ale nabízí třeba také Afrika. Shodou okolností se začátkem dubna vyrojily další spekulace o cíli nadcházejícího Assassina. Poměrně důvěryhodný leaker s přezdívkou j0nathan naznačuje, že se vrátíme k tématu křížových výprav z prvního dílu a že by se mohlo jednat o jeho pokračování.

Spekuluje se, že by se hra zaměřila na Richarda I. Lví srdce a mohli bychom se podívat do Accry (Akkonu), na Korfu, do Dubrovníku, Vídně, Kolína nad Rýnem, Paříže… No dobře, to zní poněkud přehnaně. Hrdinou by prý mohl být někdo jménem Edmund. Beru to s velkou rezervou, ale měli byste vědět, že se o tom teď na internetu diskutuje.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru