Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ubisoft, Sam Fisher se vrací jako operátor v Rainbow Six Siege

Sam Fisher se vrací jako operátor v Rainbow Six Siege

Protagonista Splinter Cellu se zřejmě objeví ve všech hrách od Ubisoftu. Kromě své vlastní

Zdroj: Ubisoft
12. 8. 2020
Název: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 1. 12. 2015

Hlavní hrdina série Splinter Cell Sam Fisher se má objevit v novém televizním seriálu od Netflixu, ukázal se ve hrách Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands a Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, míří do mobilní hry Tom Clancy’s Elite Squad, jen toho plnohodnotného návratu se fanoušci ne a ne dočkat. A teď společnost Ubisoft oznámila, že objeví také ve hře Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Vývojáři nás na nového speciálního operátora lákají prvním krátkým teaserem, v němž byste ho možná na první pohled ani nepoznali.

Někteří fanoušci si pod videem dělají legraci, že Ubisoft vloží Sama Fishera do každé své hry kromě nového Splinter Cellu. Další zase žertuje, že příštím operátorem bude Ezio Auditore da Firenze. Na plnohodnotné pokračování série přitom čekáme už dlouhých sedm let, tedy od vydání Blacklistu z roku 2013.

Podrobností se nám zatím nedostává, ale víc detailů slibují autoři odhalit už tuto neděli ve streamu na Twitchi.

Na možnost, že se Sam Fisher ve hře objeví, vývojáři naráželi už dřív. Naznačili, že si do Rainbow Six najdou cesty hostující hrdinové z jiných her od Ubisoftu. S ohledem na popularitu Fishera a zaštítění společnou “značkou” Tom Clancy dávalo dobrý smysl, aby byl jeden z prvních žhavých kandidátů. První stopy Sama Fishera v Siege se objevily už v červnu.

Sam Fisher se v Rainbow Six objeví spolu s Operation Shadow Legacy. Podrobností se nám zatím nedostává, ale víc detailů slibují autoři odhalit už tuto neděli ve streamu na Twitchi. Nepochybně se dozvíme, jak se bude Fisher lišit od ostatních operátorů a jaké speciální dovednosti bude ovládat. Určitě ale i vás pár možností napadne s ohledem na jeho vlastní hry a obvyklou výbavu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru