S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, S.T.A.L.K.E.R. 2 ukazuje oblečení, zbraně a zuby

S.T.A.L.K.E.R. 2 ukazuje oblečení, zbraně a zuby

Pokochejte se detailními modely vybavení. Každá postava ve hře bude mít unikátní chrup

Zdroj: GSC Game World
26. 3. 2021
Název: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl Vývojář: Platformy: , Žánr: , Datum vydání: 5. 9. 2024

Vývojáři hry S.T.A.L.K.E.R. 2 zveřejnili na kanálu ID@Xbox nový vývojářský deníček, jak před nedávnem slibovali. Při příležitosti výročí vydání původní hry se GSC Game World se pochlubili několika zajímavými novinkami. Jak sami říkají, není to taková bomba jako nová upoutávka, ale doufají, že se lidem bude informační nášup líbit. Zaměřili se tentokrát na různé drobnosti.

Staré i nové frakce

Vůbec poprvé se můžeme podívat na nové oblečení, které nosí ti, kteří se nebojí do Zóny. Je to nebezpečné místo, které obývají různé frakce jako Freedom a Duty, připomíná mluvčí studia. Tyto frakce mají zcela odlišné ideologie, které si vzájemně odporují, což z nich dělá nelítostné nepřátele. Na obě samozřejmě narazíme také v nové hře. Jejich dobře rozpoznatelnou výbavu vylepšili autoři o nové detaily.

Oblečení a postavy demonstruje video na modelech, které stále nejsou hotové, upozorňují vývojáři, ale už teď vypadají opravdu pěkně. V netrpělivě očekávaném pokračování nicméně narazíme rovněž na další strany, které autoři představí časem. Nepochybně bude zajímavé sledovat, jaké budou jejich vzájemné vztahy.

GSC Game World si pochvalují také dosavadní přijetí titulu a jsou za něj velmi vděční. A loajální fanoušky odměňují dalším očekávanou sondou – detailními pohledy za zbraně. Hráčům se do rukou dostane před 30 různých zbraní a pro ty střelné samozřejmě bude existovat mnoho rozličných modifikací. 

Na samý závěr si tým schoval něco opravdu nečekaného. Svůj svět chtějí autoři zaplnit zapamatovatelnými detaily, což je občas zavede do zcela nové oblasti. Video to demonstruje na vlastním nástroji, který se stará jen o chrup postav ve hře. Ano, čtete správně – o zuby. Jde o jeden z mnoha originálních plug-inů, který autoři využívají pro nějaké specifické změny. V tomto případě můžeme sledovat, jak postava ze hry přichází zásahy v editoru o zuby, případně jsou nahrazeny umělými.

Každý člověk ve hře má mít svůj jedinečný úsměv.

Nejde o žádný nepostřehnutelný samoúčelný detail nebo snahu vývojářů předvést něco, co nebude mít reálné využití. Tyto drobnosti mají zajistit, že každá postava bude vypadat skutečně unikátně. Doslova má mít každý člověk ve hře svůj jedinečný úsměv. Nebo tomu přinejmenším studio věří.

Vývojáři dopředu upozorňovali, že teď nemáme očekávat žádný nový trailer. Autoři ale už nyní slibují, že se dočkáme ještě letos dalších novinek včetně netrpělivě vyhlíženého gameplay videa. Více podrobností o survival akci S.T.A.L.K.E.R. 2 najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru