Call of Duty: Vanguard, Activision, S banem z Warzone si nezahrajete ani Call of Duty: Vanguard

S banem z Warzone si nezahrajete ani CoD: Vanguard

Zákaz se přenáší i do nové hry. Betu už přesto sužují cheateři. Utekl seznam map a misí

Zdroj: Activision
19. 9. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Okolo Call of Duty bylo v posledních hodinách poměrně živo, a tak si shrneme nejnovější zprávy v následujícím textu. Hráči například zjistili, že pokud někdo už dříve vyfasoval ban v Call of Duty: Warzone, má utrum i ve Vanguardu. Týká se to hardware banů i těch, které jsou vázané na konkrétní účet. Podvádějící hráči to pocítili už teď v betaverzi a jde nepochybně o důsledek slibu, že Activision a jeho vývojáři zintenzivní boj s cheatery.

Obě hry se mají dočkat po vydání nového Call of Duty ještě lepších anticheatovacích systémů.

Bany vázané na hardware mají alespoň teoreticky znemožnit, aby si podvodník jen snadno vytvořil nový účet a i když má systém mezery, podle autorů funguje. Je samozřejmě možné vyměnit hardware a rozjel se i byznys se softwarem, který identifikaci komponentů mění, ale už to nemá být tak snadné. A s banem z Warzone se jednoduše hráči do bety Vanguardu ani nezapojí. Žádná druhá šance.

Musím říct, že mě vlastně tahle nulová tolerance těší. Ostatně obě hry se mají dočkat po vydání nového Call of Duty ještě lepších anticheatovacích systémů. Navzdory těmto opatřením se už nyní objevují zprávy o cheaterech v multiplayerové betě Vanguardu. Se spuštěním cross-platformu se začaly projevovat známé nešvary.

Aktuální test však odhalil nejen slabiny, ale třeba také seznam chystaných 20 multiplayerových map. Jak už nějakou dobu přímo od autorů víme, 16 z nich přitom bude určeno pro klasické režimy. Jejich jména najdete třeba zde. Zdá se, že mezi nimi bude hned několik arén původem ze hry World at War z roku 2008. Unikla také jména devíti misí z kampaně, ale nemusí jít o kompletní výčet. Zdá se, že se vypravíme do El Alameinu, Tobruku, Midway nebo Stalingradu. Datamining odhalil rovněž nové módy nebo jména dalších operátorů.

A konečně poslední zpráva se sice netýká Call of Duty: Vanguard, ale za pozornost stojí také. Mapa z batte royale režimu Blackout z Black Ops 4 míří do Call of Duty: Mobile. Dorazí 22. září a má jít o jeden z dosud největších updatů vůbec. Mapa pochopitelně vychází z originálu pro PC a konzole. Jde o součást oslav druhého výročí hry, která vyšla v říjnu 2019.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru