Watch Dogs (film), Rozjelo se natáčení filmu Watch Dogs

Rozjelo se natáčení filmu Watch Dogs

Na adaptaci došlo až dlouhých 10 let po jejím oficiálním oznámení

Zdroj: Ubisoft
4. 7. 2024

O filmu podle Watch Dogs se spekulovalo už od roku 2013, tedy ještě před vydáním první hry. O rok později byl dokonce oficiálně potvrzen. Teprve až nyní se ale rozeběhla jeho produkce, oznámil Ubisoft. Snímek nabídne nový příběh a točí ho francouzský režisér Mathieu Turi. V hlavních rolích se objeví Sophie Wilde, kterou můžete znát z filmu Mluv se mnou, a Tom Blyth, jenž se proslavil filmem Hunger Games: Balada o ptácích a hadech.

Ubisoft teď sdílel na sociálních sítích fotku z natáčení, jinak jsme se ale o chystaném filmu v podstatě nic nedozvěděli. A tak si můžeme alespoň stručně připomenout, jaká cesta vedla k tomuto momentu. Před 10 lety byla v souvislosti s adaptací skloňována jména společností Ubisoft Film & Television, Sony Pictures Entertainment a New Regency. V roce 2014 začali na scénáři pracovali Paul Wernick a Rhett Reese. Až do letošního března pak dlouho nebylo o snímku pořádně slyšet. Paradoxně se tak natáčení rozjíždí v době, kdy není značka zrovna na vrcholu popularity. Od vydání posledního dílu uplynuly už skoro čtyři roky a nedá se říct, že by Watch Dogs: Legion úplně zabodoval.

Už v roce 2019 se ale mluvilo například o tom, že Watch Dogs se mají dočkat také animovaného seriálu, který by byl na rozdíl od předlohy určen pro mladší publikum. Hlavním hrdinou měl být teenager super hacker, jehož rajónem je střední škola.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru