Rozhodně neklikejte na pozvánky do bety Resident Evil Village

Neklikejte na pozvánky do bety Resident Evil Village

Capcom varuje před podvodníky. Nová filmová adaptace má přijít do kin začátkem září

Zdroj: Capcom
11. 3. 2021

Situace se opakuje. Po Far Cry 6 od Ubisoftu a Diablu II: Resurrected od Blizzardu se tentokrát podvodníci snaží zneužít chystaný horor Resident Evil Village a důvěřivé fanoušky. Capcomu varuje hráče, že pozvánky k vyzkoušení nedokončené verze jsou podvod a pravděpodobně pokus o takzvaný phishing.

Opatrnost až na prvním místě

Tyhle zdánlivě lákavé nabídky teď chodí mailem. Ale podle Capcomu rozhodně nepochází od něj. Příjemci mailů nemají na nic odpovídat, natožpak něco stahovat a rovnou takovou zprávu smazat. A to přestože odesilatelem je zdánlivě mail [email protected]. Jde samozřejmě o trik.

Nejde nicméně o jedinou zajímavost v souvislosti se sérií Resident Evil. Ta další se týká chystané filmové adaptace, která restartuje celou ságu na stříbrném plátně. Chad Rook, jenž ve filmu hraje Richarda Aikena, zveřejnil na svém Twitteru obrázek, který slibuje premiéru filmu na 3. září.

Jen v krátkosti připomeneme, že ve snímku režiséra Johannese Robertse se vrátíme zpátky do druhé poloviny devadesátých let a do nechvalně proslulého Raccoon City, kde to všechno vlastně začalo. S novým filmem nemá nic společného režisér Paul W. S. Anderson ani herečka Milla Jovovich, kteří stáli za původní filmovou sérií. Vzniká ale ve stejné produkční společnosti Constantin Film.

Novinka má být mnohem věrnější původním hrám a vycházet příběhově z prvních dvou dílů. Režisér opakovaně prohlásil, že chce navodit stejné pocity, které hráči zažívali, když prvně hráli Resident Evil. Že to s comebackem myslí autoři vážně, naznačuje právě i plakát, který se hemží jmény známých hrdinů, čili nás nepochybně čeká plejáda veteránů na jednom plátně.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru