Rozbalujeme Xbox Series X

Rozbalujeme Xbox Series X

První next-gen konzole dorazila do redakce. Tady jsou naše dojmy z balení a jeho obsahu

Zdroj: Vortex
29. 10. 2020

V průběhu dnešního odpoledne jsme obdrželi jeden z nejočekávanějších balíčků letošního roku. Do redakce Vortexu dorazil Xbox Series X, výkonnější model ze dvou chystaných verzí next-genové konzole od Microsoftu, a s rozbalením kompaktního balení jsme nemohli otálet ani minutu. V nadcházejících sedmnácti minutách si proto postupně projdeme vším, co se nachází uvnitř téhle prodejní středoevropské verze a podrobně si ukážeme nejen samotnou konzoli, ale také veškeré příslušenství a dokumenty.

Microsoft si pro svoji novou konzoli přichystal designově povedenou krabici s odděleným prostorem pro kabeláž, gamepad a samotný Xbox. Překvapila nás hmotnost celého zařízení, stejně jako efektní zelené zbarvení průduchů hlavního ventilátoru v horní části. Gamepad je naproti tomu pocitově o trochu menší nežli stávající ovladač k Xboxu One a jsme velmi zvědaví, jak obstojí přepracovaný d-pad. Líbí se nám také prémiový přístup v podobě zdrsnění ramen ovladače i triggerů, díky kterým se snad předejde sklouzávání prstů při delším hraní.

Jak Xbox Series X funguje, co přináší nového a hlavně – jak se na něm hrají nové i starší tituly – si však musíme v tuto chvíli nechat pro sebe. Jednotlivé části budeme odhalovat postupně, ale nemusíte mít žádný strach, i my jsme nesmírně zvědaví a hned, jak to bude možné, začneme vás zahrnovat veškerým důležitým obsahem, který od nás očekáváte.

Nahlásit chybu v článku

14

Napsat komentář

Další články
Nahoru