Rozbalujeme PlayStation 5

Do redakce dorazila next-gen konzole od Sony. Pojďte se podívat, co najdete uvnitř balení

Zdroj: Vortex
29. 10. 2020

Náhoda tomu chtěla, že jsme nakonec po několika týdnech napjatého očekávání obdrželi konzoli PlayStation 5 ve stejný den jako konkurenční systém. Pokud je nám známo, jsme jedni z minima lidí, kteří v tuto chvíli u nás PS5 disponují. A samozřejmě jsme se nemohli dočkat chvíle, až se s vámi podělíme o první dojmy.

V tomto videu najdete skutečně bezprostřední postřehy, které provázejí rozbalování samotné konzole. Podíváme se na obsah balení, představíme si jednotlivé části a budeme vám tlumočit, jak na nás zatím PlayStation 5 působí. Nutno zdůraznit, že ve vypnutém stavu. Toto je vše, co vám dnes můžeme ukázat. Průběžně ale budeme přinášet další videa, články a postřehy, hned jak nám to embarga dovolí.

Samozřejmě se tak v nadcházejících dnech podíváme na první hry, přineseme jejich preview, prozkoumáme samotnou konzoli i její rozhraní a nakonec dojde také na recenze a streamování. Každá část obsahu má svůj pevně stanovený termín, ale na vše důležité se dostane ještě předtím, než konzole PlayStation 5 vstoupí na trh. Tak se pohodlně usaďte, dejte si něco dobrého pití, náš seriál vlastních materiálů k PS5 právě startuje.

Nahlásit chybu v článku

39

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru