Rozbalujeme DualSense Edge

Rozbalujeme DualSense Edge

Do redakce dorazil prémiový ovladač k PlayStationu. Před recenzí se podíváme do balení

Zdroj: Vortex

Po našich prvních dojmech z používání nového prémiového ovladače DualSense Edge od Sony se konečně přiblížilo datum jeho uvedení, které připadá na 26. ledna. A právě v této souvislosti jsme do redakce obdrželi ovladač k plnohodnotnému otestování, kterému se budeme věnovat v nadcházejících dnech. Abychom vás ale o něco neochudili, rozhodli jsme se navázat na naše předchozí videa, která se týkala třeba nových konzolí nebo Steam Decku, abychom vám mohli ukázat, jak vypadá balení ovladače a připomněli vám některé z jeho stěžejních funkcí.

Smyslem videa není cokoliv hodnotit, můžete se ale v detailních záběrech podívat, jak vypadá například pouzdro, ve kterém je uložen ovladač i všechny jeho volitelné součásti. A také vám ukážeme, jak se vyměňují. Ve videu dojde i na ukázku, jak můžete vyjmout uložení analogové páčky, což je jedna z předností ovladače, chcete-li ušetřit peníze v případě, kdyby se vám náhodou páčky rozbily. Další funkcí, kterou jsme jen naznačili, jsou přepínatelné profily a na ně navázané softwarové nastavení, kterému se budeme věnovat později v recenzi, až strávíme s ovladačem delší chvíli a budeme s ním moci hrát i jiné hry, než které nám byly k dispozici přímo v české centrále PlayStationu před koncem loňského roku.

Až poté budeme také schopni vyjádřit se například k výdrži baterie nebo hodnotě celého ovladače a jeho přínosu, protože stranou samozřejmě nemůže zůstat skutečnost, že se od konce ledna začne prodávat za cenu 5990 korun.

Nahlásit chybu v článku

9

Napsat komentář

Další články
Nahoru