Roller Champions, Ubisoft, Roller Champions nekončí, říká Ubisoft

Roller Champions nekončí, říká Ubisoft

Vydavatel vyvrací spekulaci, že další vývoj nedávno vydané hry má být pozastaven

Zdroj: Ubisoft
26. 7. 2022
Název: Roller Champions Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 5. 2022

Společnost Ubisoft se ohradila vůči tvrzení, že by jen pár měsíců po vydání mohla zrušit další vývoj hry Roller Champions. Neoficiální zprávu, kterou v podcastu XboxEra zmínil Jeff Grubb, firma popřela. Vývoj hry nekončí a Ubisoft ji plně podporuje, vzkazují vývojáři fanouškům. Vývojáři říkají, že se naopak zaměřují na ty oblasti, o nichž hráči prohlásili, že potřebují vylepšit. Dál jmenují dílčí úpravy, které pro titul chystají v nejbližší době. Bude například možné zvát do zápasu hráče napříč různými platformami.

Protože se objevily obavy, zda se hráči dočkají dalšího obsahu a dalších sezón, ujišťují autoři, že mají v plánu vzrušující věci pro další období. Před novou sezónou ale chtějí nejprve vyřešit ty nejpalčivější problémy. Obecně se ale vzkaz nese v duchu příslibu, že nic ze spekulací se ve skutečnosti nezakládá na pravdě.

Samozřejmě stále zůstává otázkou, jak spokojený ve skutečnosti Ubisoft s novinkou je. V květnu vydaný titul si podle něj vede lépe než zrušený Hyper Scape, ale třeba zájem o hru na Twitchi není velký. Není těžké dovtípit se podle ohlasů na internetu a vlažného zájmu, že Roller Champions není žádný trhák. Samozřejmě je ale dobrá zpráva, že hře v tuto chvíli nic nehrozí a nepadne za oběť nedávno zmíněným úsporným opatřením, v jejichž důsledku Ubisoft odpískal čtyři jiné projekty.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru