Red Dead Redemption, Rockstar Games, Rockstar údajně zrušil remastery GTA IV a RDR

Rockstar údajně zrušil remastery GTA IV a RDR

Známý insider láká na next-gen verze Red Dead Redemption 2. Trilogie se dál opravuje

Zdroj: koláž/Vortex
5. 7. 2022
Název: Red Dead Redemption Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
18. 5. 2010
17. 8. 2023 (Switch, PlayStation 4)

V minulosti se opakovaně spekulovalo na základě poměrně důvěryhodných zdrojů, že Rockstar připravuje remastery her Grand Theft Auto IV a Red Dead Redemption. Pokud vás tahle vyhlídka těšila, máme pro vás bohužel špatné zprávy. Respektive ne my, ale důvěryhodný insider s přezdívkou Tez2.

Ten tvrdí, že podle jeho prověřeného zdroje obeznámeného s plány Rockstaru, byly skutečně vylepšené verze GTA IV a RDR na stole, ale Rockstar se rozhodl s nimi nepokračovat. Důvodem by podle něj mohlo být špatné přijetí Grand The Auto: The Trilogy – Definitive Edition. I když se nabízí doplnit spíš, že důvodem by mohla být špatně odvedená práce. Přijetí odpovídalo výsledku.

Později ještě Tez2 upřesnil, že zmínění remastery nebyly podle něj aktivně ve vývoji, ale spíš ve fázi úvah. Rockstar prý chtěl začít trilogií GTA a pak zamýšlel pokračovat s GTA IV a RDR. Podobně ostatně mluvil už loni magazín Kotaku, který také naznačoval RDR s tím, že budoucnost dalších remasterů záleží i na přijetí toho prvního.

Na druhé straně ale insider část fanoušků také potěšil, když napsal, že Rockstar k Red Dead Redemption 2 plánuje next-gen update pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. Má vyjít někdy v budoucnu, bez dalších podrobností. Prozradil rovněž, že vývojáři stále pracují na opravách pro vylepšenou trilogii GTA, ale tento proces se zpomaluje, protože se Rockstar začíná plně soustředit na Grand Theft Auto VI.

Sluší se zdůraznit, že Tez2 je skutečně velmi populární zdroj podobných zákulisních zpráv.

Nahlásit chybu v článku

7

Napsat komentář

Další články
Nahoru