Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar Games, Rockstar oficiálně oznamuje kolekci klasických GTA

Rockstar oficiálně oznamuje kolekci klasických GTA

Na PC a konzolích vyjde ještě letos. Na mobily a tablety dorazí příští rok

Zdroj: Take-Two
8. 10. 2021

Společnost Rockstar Games oznámila kolekci Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, přesně, jak se spekulovalo. Vyjde ještě letos a oslaví 20 let od vydání GTA III. Společně s ním kompilace nabídne také Vice City a San Andreas.

Na PC, PS5, PS4, Xboxu Series, Xboxu One a Switch se dočkáme tento rok. Na mobilní zařízení s iOS a Android kolekce vyjde příští rok. Autoři slibují vylepšení grafiky i hratelnosti pro všechny tři tituly s tím, že si ale uchovají svůj klasický vzhled i styl. Co to znamená v praxi, si musíme počkat. Mluvilo se ale o přechodu na Unreal Engine. V nadcházejících týdnech se slibuje tým podělit o další podrobnosti.

Existující verze klasických her začnou mizet příští týden z digitální distribuce, upozornil Rockstar. V rámci oslav 20. výročí GTA III bude také možné během podzimu najít speciální věci v GTA Online a bude tu probíhat nějaká akce připomínající toto jubileum. Více podrobností zejména neoficiálního charakteru najdete v našich starších novinkách, kde jsme se hře opakovaně věnovali a zatím se potvrzuje, co insideři tvrdili.

Zdroj: Rockstar Games

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru