Hood: Outlaws & Legends, Focus Entertainment, Robin Hood vyráží se svou bandou v nové mapě na hory

Robin Hood vyráží se svou bandou v nové mapě na hory

Vývojáři vydali zdarma nové prostředí pro Hood: Outlaws & Legends. Chystají další postavu

Zdroj: Focus Home Interactive
21. 6. 2021
Název: Hood: Outlaws & Legends Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Datum vydání: 10. 5. 2021

Multiplayerová hra Hood: Outlaws & Legends žádnou velkou díru do světa neudělala a i z naší recenze si odnesla známku jen 6/10. Na druhé straně bych ale lhal, kdybych tvrdil, že mě vůbec nebavila, a tak jsem byl moc zvědavý, jak si její autoři ze studia Sumo Newcastle povedou ve snaze dál ji vylepšit. Už před vydáním totiž slibovali bohatý post-launch obsah. Nyní do hry zamířila první nová mapa.

Nová mapa pro Hood: Outlaws & Legends se jmenuje jednoduše Mountain a je k dispozici všem hráčům zdarma. Tvoří ji dvě oblasti spojené mosty a nabídne zasněžené zimní prostředí. Právě map se nám v základní hře nedostávalo, takže každý nový kousek je vítaný. Prohlédnout si ji můžete v oficiálním traileru nebo komunitní upoutávce. Samozřejmě už ale najdete i záznamy hry přímo od fanoušků.

Autoři ale slibují, že tohle je teprve začátek. Od vydání pracují na vylepšeních na základě zpětné vazby od hráčů a dalších rozšířeních. Během roku bude do titulu proudit další bezplatný obsah. Vývojáři lákají třeba na kooperativní PvE režim, který doplní jediný výchozí PvPvE mód. V další sezóně pak dorazí nová bezplatná postava. Zatím byla na výběr jen čtveřice hrdinů. Podle autorů má nováček hru výrazně proměnit.

Stojí za připomenutí, jaký obsah pro nás vlastně chystají. Zdarma mají do hry přibývat další prvky hratelnosti i kosmetické předměty. V rámci placených battle passů se pak mohou hráči těšit na nové kostýmy, skiny pro zbraně i prapory. Prioritu by ale rozhodně měl dostat herní obsah – mapy, módy, postavy. Jedině větší pestrost pomůže hru udržet aktivní.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru