Režisér Zack Snyder pracuje na nějakém RPG

Režisér Zack Snyder pracuje na nějakém RPG

Má se jednat o doprovodnou hru pro chystaný film Rebel Moon od Netflixu

Zdroj: Netflix
21. 3. 2023

Režisér Zack Snyder, který je podepsaný pod filmy jako 300: Bitva u Thermopyl, Strážci – Watchmen, Sucker Punch nebo Muž z oceli, prohlásil, že jeho další snímek Rebel Moon dostane vlastní hru. Protože jde o film pro Netflix, mohlo by se jednat o jeho další videoherní aktivitu. Snyder v podcastu The Nerd Queens prozradil, že půjde o RPG a s vývojem sám aktivně pomáhá.

Titul má být obrovský a velmi intenzivní, řekl Snyder, zatímco si položil řečnickou otázku, zda by o hře měl vůbec mluvit. Vždycky prý chtěl udělat RPG velkého rozsahu, což znamená, že projekt bude o to déle ve vývoji. Než se ale pustil do dalších detailů, uvědomil si zřejmě slavný režisér, že tohle nikomu neunikne a ukončil spěšně povídání o hře se slovy, že o tom nesmí mluvit.

Co je nejdůležitější, nevíme, kdo na projektu dělá. Klidně by to mohlo být některé z nových studií Netflixu, ale stejně tak to může být někdo “zvenčí”. Stojí za připomenutí, že v roce 2008 magazín Variety informoval o tom, že Zack Synder podepsal smlouvu na tři hry s Eletronic Arts, ale to je zřejmě dávno minulostí a nic z toho asi nakonec nebylo a nebude.

Sci-fi Rebel Moon má mít premiéru letos 22. prosince. Ve filmu se objeví Sofia Boutella, Rupert Friend nebo Djimon Hounsou.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru