Assassin’s Creed Jade, Ubisoft, Podívejte se na uniklé záběry z Assassin’s Creed: Codename Jade

Reuters: Čínský Assassin dorazí až příští rok

Respektovaná agentura mluví o změnách v Tencentu, který chce upřednostnit vlastní značku

Zdroj: Ubisoft
22. 3. 2024
Název: Assassin’s Creed Jade Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Čínský mobilní Assassin’s Creed s podtitulem Jade mohl být odložen na rok 2025. S informací přišla respektovaná agentura Reuters, která na základě informací od tří nezávislých zdrojů tvrdí, že letos hra nakonec nevyjde. Ve vývoji je přitom už minimálně čtyři roky. Tencent, který na projektu pracuje, odmítl spekulace komentovat.

Důvodem odkladu má být skutečnost, že Tencent mění strategii a rozhodl se věnovat větší pozornost své vlastní značce – mobilní party hře DreamStar, která se v tuto chvíli v Číně těší velké popularitě. Stovky vývojářů proto měla firma přesunout právě k vývoji tohoto projektu. A ti teď chybějí u čínského Assassina. Ačkoli Tencent tradičně využívá licencované západní značky, mohlo by v tomto směru dojít k nějakým změnám a snaze upřednostnit vlastní IP.

Ani Ubisoft na zprávy Reuters zatím nereagoval. Assassin’s Creed: Jade se nám už poměrně důkladně představil prostřednictvím oficiálních materiálů, ale také nejrůznějších úniků. Dočkali jsme se i několika gameplay videí z prvních testů. Podrobně si ho můžete připomenout v našem archivu, ale všeobecně se o něm mluví jako o prvním opravdu velkém mobilním dílu, který se snaží nabídnout stejný zážitek jako na velkých platformách. Specifický bude také tím, že si v něm vytvoříme svou vlastní postavu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru