Resident Evil 9, Capcom, Respektovaný obchod láká na Resident Evil 9: Revenant Shadows

Respektovaný obchod láká na RE9: Revenant Shadows

Je to jen bizarní PR trik, anebo skutečně někdo něco pustil do světa předčasně?

Zdroj: Play Asia
31. 5. 2024
Název: Resident Evil 9 Vydavatel: Žánr: ,

Tohle je trochu zpráva z kategorie: “Měli byste o tom vědět, ale přijde nám to celé takové divné.” Na internetu ve čtvrtek rychle rozlétla informace, že respektovaný e-shop Play Asia zařadil do nabídky několik zajímavých titulů ze série Resident Evil. Jaká náhoda, jde přitom zrovna o projekty, o kterých se v posledních dnech hojně spekulovalo – Resident Evil 9, Resident Evil 0, Resident Evil 5 a Resident Evil – Code: Veronica.

Jenže ty záznamy jsou takové všelijaké. Kdyby to nebyl právě populární obchod Play Asia, pravděpodobně by to většina fanoušků rovnou považovala za laciný pokus strhnout na sebe pozornost. Ale Play Asia patří mezi oblíbené e-shopy, které nemají něco podobného zapotřebí. Tak co kdyby přeci jen na tom něco bylo…

O všech zmíněných hrách, respektive regulérním pokračování a vylepšených verzích starších her se v posledních týdnech spekulovalo. Mnohdy ale šlo o protichůdné zprávy, tady jako by najednou měl Capcom dát zelenou skoro všemu. Je to placeholder, řeknete si pravděpodobně. Kde se pak ale vzal podtitul Revenant Shadows u RE9? To si jej někdo skutečně jen vymyslel?

Resident Evil 9: Revenant Shadows dostal i poměrně generický popisek o novém příběhu, nových postavách a známých tvářích. A navrch obrázek krabičky, který zřejmě někdo vygeneroval za pomoci umělé inteligence. Vedle RE9 Play Asia láká na vylepšenou verzi RE5, RE0 a Code: Veronica X pro PS5. Zajímavé přitom je, že všechny zápisy v e-shopu zůstávají. Capcom na informaci nijak nereagoval.

Jak už bylo řečeno, může to být naprostá blamáž, ale protože se to na internetu řeší, asi byste to měli vědět. A kdo ví, třeba nakonec něco z toho opravdu spatříme na některé z nadcházejících akcí. Úniky z obchodů jinak nejsou ničím výjimečným.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru