Resident Evil: Infinite Darkness, Resident Evil: Infinite Darkness láká na obsazení a příběh

Resident Evil: Infinite Darkness láká na obsazení a příběh

Dabéři remaku Resident Evilu 2 si zopakují své role. Claire a Leon se setkají v Bílém domě

Zdroj: Netflix/Capcom
12. 3. 2021
Název: Resident Evil: Infinite Darkness Datum vydání: 8. 7. 2021

Dočkali jsme se nových podrobností o připravovaném CGI seriálu Resident Evil. Dabéři remaku Resident Evilu 2 Stephanie Panisell a Nick Apostolide si zopakují své role coby Claire Redfield a Leon S. Kennedy. Resident Evil: Infinite Darkness, který bude na Netflixu, nás také blíže seznamuje s úvodní zápletkou.

V roce 2006 se někdo dostal k tajným souborům prezidenta přímo v síti Bílého domu. Ve skupině vyšetřovatelů, kteří mají incident prověřit, je i agent Leon S. Kennedy. Zničehonic ale zhasnou světla a Leon opět musí bojovat s nemrtvými přímo v sídle prezidenta. Mezitím Claire Redfield, toho času členka TerraSave, rozjíždí své vlastní vyšetřování, které se tohoto incidentu zdánlivě vůbec netýká.

Autoři slibují skvělou technickou stránku a fanoušky přirozeně těší, že mají hrdinové stejnou podobu jako v remaku RE2.

Claire míří do Bílého domu s žádostí o podporu na stavbu sociálního zařízení pro běžence. Setkává se s Leonem a ukazuje mu záhadný obrázek od malého chlapce, který dříve objevila v zemi, kde pomáhala uprchlíkům. Mezi ním a náhlým útokem zombie v Bílém domě je zřejmě nějaká spojitost, i když se Leon tváří, že ji nevidí. Jenže k dalším útokům se teprve schyluje…

Autoři slibují skvělou technickou stránku a fanoušky přirozeně těší, že mají hrdinové stejnou podobu jako v remaku RE2. Jak už jsme psali dříve, Infinite Darkness bude součástí kánonu a je zasazen do historie ságy tak, jak ji známe. Jak dobře víme, nejde bohužel v rámci adaptací Resident Evilu o samozřejmost.

Už před časem jsme měli možnost spatřit první obrázky a teaser. Nyní jsme se dočkali dalších dvou záběrů přímo ze seriálu, které zachycují popsané setkání protagonistů, a navrch stylizovaného artworku. Resident Evil: Infinite Darkness by měl mít premiéru ještě letos.

Seriál oznámený loni na podzim je jen jedním z mnoha projektů pod značkou Resident Evil, které momentálně vznikají. Kromě Infinite Darkness Netflix pracuje i na hraném seriálu a nezávisle na nich má pak v září premiéru nová filmová adaptace, který restartuje ságu na stříbrném plátně.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru