Resident Evil 4, Capcom, Resident Evil 4 pro Quest 2 dostane dodatečný obsah

Resident Evil 4 pro Quest 2 dostane dodatečný obsah

Bezplatné DLC přidá původně vystřižený režim Mercenaries. Video uniklo předčasně

Zdroj: RE4HD
22. 11. 2021

Resident Evil 4 VR vydaný exkluzivně pro standalone headset Oculus Quest 2 zaznamenal velmi dobrý ohlas. Navzdory tomu mu nějaké věci chyběly. V první řadě různé lechtivé narážky a pikantnosti a pak také režim Mercenaries a další bonusový obsah, který bylo možné si ve starších verzích odemknout. Facebook v říjnu potvrdil, že nedojde ani na módy Separate Ways a Assignment Ada, které rozšířily PS2 verzi i pozdější porty a edice, ale nevysvětlil, proč je vystřihl. Část vypuštěného obsahu se do ale VR verze nakonec přeci jen dostane.

Uniklý trailer slibuje, že se příští rok dočkáme bezplatného DLC The Mercenaries. Video někdo zřejmě omylem nahrál jako veřejné přímo na YouTube kanál Oculus a fanoušci si toho samozřejmě všimli, než bylo zase staženo. Společnost se také pochlubila, že Resident Evil 4 je nejrychleji prodávanou aplikací pro Quest 2, což jen dokládá, jaký by byl hlad i po dalších starších hrách ve virtuální realitě. Ostatně stačí se podívat na SideQuest a neoficiální experimenty s Quakem, Doomem, Half-Lifem nebo akcí Return to Castle Wolfenstein.

Arkádový režim Mercenaries se v sérii Resident Evil objevil opakovaně a hráči se v něm snaží co nejrychleji a nejefektivněji pozabíjet známá monstra v akčních arénách. Naposledy se vrátil letos v Resident Evil Village. Vzhledem k jeho dodatečnému zapojení do RE4VR tak není úplně vyloučené, že se verze pro Quest časem rozroste také o další vypuštěné režimy. Na koukání pod sukni ve virtuální realitě ale můžeme zapomenout.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru