Polda 2 remástr, Zima Software, Remaster Poldy 2 dorazí krátce před Vánoci

Remaster Poldy 2 dorazí krátce před Vánoci

Termín už má i bonusová epizoda, která lépe propojí dvojku a trojku. Vyjde v květnu

Zdroj: Zima Software
7. 11. 2023
Název: Polda 2 remástr Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 12. 12. 2023

Vylepšená verze klasické adventury Polda 2 je skoro tady. Autoři se pochlubili na Facebooku, že mají téměř hotovo. Datum vydání stanovili na 12. prosince. “Základní hra byla kompletně převedena a my se po vydání můžeme plně soustředit na vývoj dodatku, který jsme vám v kampani slíbili,” přibližují vývojáři s odkazem na dřívější crowdfundingovou kampaň. “Všichni, kteří si hru zakoupí nebo ji zakoupili v hithitové kampani, obdrží dodatek v rámci bezplatné aktualizace zcela zdarma,” ujistil tým.

A i v tom případě už známe plánované datum vydání. Pokud se nic nepokazí, expanze dorazí 1. května příštího roku. V tomto rozšíření se hráči konečně dozví, jak se Pankrác stal soukromým detektivem. “Půjde v podstatě o krátkou adventurku o velikosti zhruba 5-7 pozadí. Události tohoto intermezza budou přímo navazovat tam, kde původní Polda 2 skončil, tedy v balónu, který odlétá z Barbielandu a končit bude přesně tam, kde začíná Polda 3, tedy v kanceláři soukromého detektiva Pankráce,” popsali už dříve vývojáři

Finalizuje se také artbook, který by měl být hotový přibližně ve stejném období jako remaster. Autoři rovněž při této příležitosti zopakovali, že postupně plánují na Steam přidávat další původní hry.

Více podrobností o celém projektu najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru