System Shock (remake), Nightdive Studios, Prime Matter, Remake System Shocku byl znovu odložen

Remake System Shocku byl znovu odložen

Namísto v březnu se dočkáme až na konci května. Ale jen na PC. Na konzole dorazí později

Zdroj: Nightdive Studios
14. 3. 2023
Název: System Shock (remake) Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 5. 2023

Vývojáři z týmu Nightdive Studios znovu odložili vydání remaku klasiky System Shock. Hra měla dorazit na trh v březnu, ale nestane se tak. V aktuálním oznámení autoři vzkazují, že čekání je skoro u konce a PC verze se dočkáme 30. května. Snad už definitivně. Vývojáři přiznávají, že doufali, že titul dostanou na trh do konce března, ale to se ukázalo být nad jejich síly. Na rozdíl od Shodan jsou prý jen lidé…

Jinak studio obecně láká na nové výzvy, nové nepřátele a nové hrůzy, které prověří naše schopnosti. Samozřejmostí je moderní grafika, přepracované ovládání nebo úplně nový interface. Jiný je také systém hackování. Nighdive přitom slibují, že remake má něco pro každého – dlouholeté fanoušky originálu i úplné nováčky.

PC verzi je možné předobjednat na Steamu, GOGu i Epic Games Storu. Prodává se za 40 eur (Steam), nebo 992 korun (EGS). Součástí je bezplatná kopie chystaného titulu System Shock 2: Enhanced Edition. Ale tady samozřejmě nejde o remake. Vyzkoušet si můžete také aktuální demo.

Konzolová verze dorazí na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Ale dočkáme se až někdy později. Zatím k tomu nemají autoři další podrobnosti. Více detailů o hře najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru