Mafia: Definitive Edition, 2K Games, Remake Mafie má nový oficiální černobílý režim

Remake Mafie má nový oficiální černobílý režim

Rozšířila se také Volná jízda a můžete se zbavit prvků, které vás obtěžují v HUDu

Zdroj: 2K
8. 10. 2020
Název: Mafia: Definitive Edition Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 25. 9. 2020

Vývojáři ze studia Hangar 13 ani po vydání nejnovější hry neustávají v práci a připravili důležitý update pro remake Mafie. Definitivní edice se díky němu rozrůstá o několik nových prvků a také rozšiřuje možnosti úprav a nastavení obrazu.

Hráči se tak konečně mohou například zbavit “nenáviděného” ukazatele hlavního cíle mise. U všech stupňů obtížnosti je pak nyní možné vybrat si, zda chcete, či nechcete zobrazovat nepřátele na minimapě. Pokud si přejete ještě intenzivněji se ponořit do světa a nebýt rušeni žádnou doprovodnou grafikou a interfacem, oceníte určitě možnost deaktivovat z HUDu minimapu, tachometr i navigační texty. Tahle novinka se bude nepochybně hodit i těm, kteří rádi pořizují atraktivní screenshoty z her.

Úpravy však nejsou jen funkční, ale také estetické. Úplnou novinkou je režim Noir. Mnohé komunitní modifikace se už dříve zaměřily na ladění barevné palety, ale nyní se samotní autoři hry vrátili s černobílým filtrem, který může ještě víc evokovat některé klasická gangsterky ze třicátých a čtyřicátých let. Tento režim se aplikuje na filmečky i samotnou hru.

Hangar 13 také podle svých slov rozšířili Volnou jízdu o několik nových herních prvků. Jsou závislé i na konkrétním voze, do kterého v danou chvíli usednete. Kromě toho update pochopitelně přinesl i opravu několika dřívějších chyb.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru