Registrace na letošní E3 se spustí příští týden

Registrace na letošní E3 se spustí příští týden

Chcete-li mít přístup k veškerému obsahu, musíte se zdarma přihlásit na oficiálním webu

Zdroj: ESA
24. 5. 2021

Od příštího týdne se mohou hráči a fanoušci registrovat na letošní ročník digitální E3, která bude doma na adrese E3Expo.com. Díky této registraci budete mít bezplatný přístup na speciální web i do zvláštní aplikace. Ty mají zprostředkovat celý zážitek nad rámec klasických přenosů a streamů, které bude možné sledovat kdekoli.

K dispozici tu bude virtuální obdoba stánků jednotlivých vystavovatelů, prezentace, konference a hráči reprezentovaní avatary tu mají diskutovat ve fórech. Bohužel zatím stále nevíme, jak přesně si to pořadatelé z asociace ESA představují. Snad budeme výsledkem příjemně překvapení a nepůjde jen o rádoby futuristickou obdobu klasických materiálů, které bude snazší pustit si třeba na YouTube nebo přečíst na klasickém webu.

Summer Game Fest se uskuteční ještě před E3, už 10. června. Až po E3 naopak proběhne akce EA Play Live plánovaná letos až na 22. července.

Zaregistrovat se na E3 můžete od 3. června. Registrace pro profesionály z herního byznysu, ale i tvůrce obsahu odstartuje už o pár dní dříve, konkrétně 31. května. Novináři se mohou registrovat ode dneška, ale ani my přesně netušíme, jaký servis od organizátorů dostaneme. Mluví se jen obecně o tom, že vývojáři a vydavatelé nás mohou zvát na nějaké akce a seznamovat nás s materiály ještě předtím, než E3 oficiálně začne. Konkrétně od 7. června.

Letošní digitální ročník se uskuteční od 12. do 15. června. Účast už přislíbily společnosti jako Nintendo, Microsoft, Ubisoft, Take-Two Interactive, Square Enix, Capcom, Warner Bros. Games, Bandai Namco nebo Gearbox. Další se pak objeví na akci Geoffa Keighleyho. Summer Game Fest se uskuteční ještě před E3, už 10. června. Až po E3 naopak proběhne akce EA Play Live plánovaná letos až na 22. července.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru