Gotham Knights (Batman), Warner Bros. Interactive Entertainment, Registrace domény s Batmanem slibuje blížící se odhalení

Registrace domény s Batmanem slibuje blížící se odhalení

Podle dalších nových domén zřejmě v Rocksteady skutečně pracují na Suicide Squad

Zdroj: WB Games
22. 6. 2020
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Minulý týden jsme vás informovali o plánech WB Games představit své nové hry na srpnovém festivalu DC FanDome, a jak se zdá, začínají se s největší pravděpodobností pozvolna naplňovat. Uživatel diskuzního portálu Resetera s přezdívkou DriftingOrbit si totiž všiml, že už minulé úterý došlo na registraci domény SuicideSquadGame.com, ke které o několik dní později přibyla také doména SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com a hlavně GothamKnightsGame.com, která víří debatu a umocňuje napjaté očekávání. Je totiž veřejným tajemstvím, že WB Montreal na Batmanovi skutečně pracují a že měla být hra společně s projektem britských Rocksteady odtajněna během E3. Že bychom se tedy za dva měsíce konečně dočkali?

Hlavní důvod, proč považovat domény za skutečné, přináší společnost MarkMonitor, která je ve výše uvedených dnech zaregistrovala. V případě titulů od Warner Bros. se totiž jedná o dlouhodobého partnera, prostřednictvím kterého si Warner Bros. registrovali i doménu hlavního rozcestníku WB Games. Potenciálně tak mohou domény skutečně odkazovat k titulům obou studií, s čímž zároveň přichází mírné zklamání. Soudě podle reakcí v odkazovaném vláknu na Reseteře nejsou hráči zrovna nadšení představou, že titulem od Rocksteady bude opravdu Suicide Squad. Vedle již vyvráceného Supermana to byl nejčastěji zmiňovaný titul a fanoušci se jednak nedokáží přenést přes dojem nepříliš povedeného filmového zpracování a hlavně si připomínají i nedávná slova novináře Imrana Khana. Ten totiž v pořadu Kinda Funny Games s odvoláním na zdroje blízké vývojářů z Rocksteady práce na Suicide Squad potvrdil a dodal, že by mělo jít o live service hru. Jeho slova samozřejmě nikdo z Rocksteady ani Warner Bros. nekomentoval, ve světle zaregistrovaných domén se ale zdá, že Khan skutečně něco ví.

Vedle již vyvráceného Supermana to byl nejčastěji zmiňovaný titul a fanoušci se jednak nedokáží přenést přes dojem nepříliš povedeného filmového zpracování a hlavně si připomínají i nedávná varovná slova novináře Imrana Khana.

Co se týče Batmana, resp. rytířů Gothamu, i na tomto místě doména naznačuje víc (hratelných?) postav, mezi kterými by mohl být sám Batman, ale také Robin, Nightwing, Batgirl či Red Hood. Podle dříve zveřejněného erbu a jeho chybějících částí by to ale klidně mohly být všechny postavy dohromady, ale ani na tomto místě nemůžeme poskytnout nic jiného než spekulace. Doufejme tedy, že nám v tom WB Games udělají jasno co nejdříve a vůbec bychom se nezlobili, kdyby na alespoň formální potvrzení došlo ještě před DC FanDome…

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru