Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Activision, Recenze Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Zdvořilý respekt ke kořenům, který vám umožní stát se skejťáckým polobohem

Zdroj: Activision
Název: Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Recenzovaná verze: PlayStation 4 Žánr: , Datum vydání: 4. 9. 2020

Vysněný remaster, jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 nazývají sami vývojáři z Vicarious Visions, konečně dorazil a dovolil nám zavzpomínat na dětství, kdy jsme se šviháky jako Tony Hawk, Rodney Mullen nebo Steve Caballero metali stotisícová komba a hledali písmenka S-K-A-T-E. Tohle všechno překvapivě funguje i po dvaceti letech a stejně jako v případě N. Sane Trilogy s Crashem Bandicootem, kterou z minulosti vytáhlo právě studio Vicarious Visions, musíme smeknout i tentokrát. Předělávka starých známých lokací se vývojářům podařila na výbornou, zachováno bylo také precizní ovládání a s trochou cviku nestojí bezbřehé zábavě nic v cestě.

Stále byste ale měli pamatovat na to, že v jádru zůstává Tony Hawk’s Pro Skater hrou z přelomu tisíciletí a struktura jednotlivých úrovní či vlastní postup hrou nemusí být pro všechny. Nováčci by se měli rovněž připravit, že hra toho příliš nepromíjí, a pokud nemáte vytrénovaný postřeh, mohli byste mít ze začátku problém. Dobrému pocitu by nemusely pomoci ani dlouhé načítací časy, případně neohrabaný editor vlastních parků, ale nakonec… Nakonec máte šanci, zahrát si tyhle legendární hry v moc příjemném balíčku i na současných konzolích a PC, takže otřít krev z kolene a zpátky na rampu!

Více už najdete v naší videorecenzi.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

  • Vynikající vizuální design parků a arén
  • Ikonický soundtrack se vrací v plné síle bez známek stáří
  • Arkádová fyzika a model skejtování jsou ve skvělé kondici
  • Obohacený výběr skejťáků a licencovaného vybavení
  • Jedinečná nostalgická hodnota
  • Struktura kariérního režimu výrazně zestárla
  • Delší načítací časy
  • Odemykatelné vybavené lze aplikovat pouze na vytvořeného skejťáka
  • Challenge systém neposkytuje dostatek motivace
  • Některé ovládací prvky editoru levelů by zasloužily revizi
Máme co dělat s remasterem, který zdvořile respektuje své kořeny, ale současně vylepšuje zážitek skvělou grafikou, vynikajícím soundtrackem a ovládáním, které z vás udělá skejťáckého poloboha. Přestože kariérní režim zestárl a hra v pravém slova smyslu nijak neinovuje, Tony Hawk může být pyšný na výsledek!
8 Verdikt

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru