Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, Electronic Arts, Recenze Need for Speed Hot Pursuit Remastered

Need for Speed Hot Pursuit Remastered

Vybroušená hratelnost stárne zatraceně pomalu. EA se ale má na poli remasterů ještě co učit

Zdroj: Electronic Arts
Název: Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Recenzovaná verze: PlayStation 4 Žánr: Datum vydání: 6. 11. 2020

O remasteru Need for Speed: Hot Pursuit se mluvilo a spekulovalo poměrně dlouho, s klidným srdcem jsme ale mohli před časem hru na základě oficiálních informací potvrdit a teď pro vás konečně máme recenzi. Do hraní se pustil Petr a po několika hodinách odkroužených v PS4 verzi musel potvrdit, že tahle hra rozhodně nezestárla. Alespoň, co se podání nekonečného souboje silničních pirátů a policistů týče. Také graficky značně prokoukla, zvlášť na konzolích, přesto ale stále nevidíme příliš velký význam, proč se remasteru dočkal zrovna tenhle díl. Oživení sítě Autolog ale naznačuje budoucí plány EA a je rozhodně příjemné, že vývojáři dávají tímto způsobem najevo, že mají chuť vracet se ke kořenům a přinést spíše jednodušší, ale na vlastní jízdu zaměřené díly.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

  • Explozivní hratelnost za 10 let nezestárla ani o píď
  • Vylepšená grafika skvěle vyzdvihuje krásy původní hry
  • Cross-platform párování zachraňuje potenciálně prázdné online závody
  • Vyladěný systém progrese hráče odměňuje prakticky neustále
  • Žádný nový obsah v podobě aut či nových závodů
  • Řada glitchů v jízdním modelu zůstala neopravená
  • Dlouhé načítací časy při vstupu do závodu
  • „Podvádění“ umělé inteligence je mnohdy až příliš okaté
Need for Speed: Hot Pursuit dokazuje, že vybroušená hratelnost stárne zatraceně pomalu. Stejně tak ovšem odhaluje skutečnost, že se má EA ve sféře remasterů stále co učit od ambicióznější konkurence. Ačkoliv remaster původní zážitek osvěžuje bez kompromisů, nepřináší ani zdaleka nic nového. Pro spoustu hráčů však právem představuje nejlepší počin moderní éry Need for Speed.
7 Verdikt

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru