Původní TimeSplitters zřejmě míří do PS Plus

Původní TimeSplitters zřejmě míří do PS Plus

Bolest po zrušeném pokračování fanoušci snad alespoň částečně zaženou originálem

Zdroj: Free Radical Design
19. 6. 2024

Fanoušci TimeSplitters to nemají snadné. Nového dílu od původních autorů ze studia Free Radical Design a Embraceru se nakonec ani po několika pokusech nedočkáme. Šikovní nadšenci alespoň dál pracují na letitém komunitním projektu TimeSplitters Rewind. Teď se ale objevil náznak, že přeci jen zřejmě dorazí i něco oficiálního.

Tchajwanská ratingová databáze totiž odhalila, že TimeSplitters míří na PS4 a PS5. Objevil učinil magazín Gematsu (via Eurogamer) a je nanejvýš pravděpodobné, že se bude jednat jen o znovu vydání úplně první hry z roku 2000 původně určené pro PlayStation 2. Ačkoli nemáme k dispozici žádné datum, obvykle v podobných případech netrvalo dlouho, a takový titul se dostal do nabídky vyšších stupňů předplatného PlayStation Plus. Naposledy se takto předčasně vyzradil příchod Star Wars: The Clone Wars.

Originál TimeSplitters nesl jasné známky dědictví akcí GoldenEye 007 nebo Perfect Dark od Rare a vedle příběhového režimu nabízel i multiplayer a dokonce také editor map. Ve své době šlo o opravdu inovativní a po zásluze dobře hodnocený kousek. V Evropě a USA hra TimeSplitter doprovodila na trh samotnou konzoli PlayStation 2 jako jeden z launchových titulů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru