System Shock 2: Enhanced Edition, Electronic Arts, První video ze System Shock 2: Enhanced Edition

První video ze System Shock 2: Enhanced Edition

Ještě před vydáním remaku jedničky lákají Nightdive Studios na lehký upgrade druhého dílu

Zdroj: Nightdive Studios
22. 5. 2023

Dlouho očekávaný remake System Shocku by už konečně měl 30. května dorazit na trh (alespoň v PC verzi), ale tím Nightdive Studios s touhle značkou rozhodně nekončí. Tým na svůj kanál na YouTube nahrál nejen další video modernizované klasiky z roku 1994, ale představil rovněž první pohled na System Shock 2: Enhanced Edition. Pozor, v tomto případě se ale samozřejmě nejedná o plnohodnotný remake, ale spíše remaster, který přinese některé dílčí upgrady.

Autoři obecně lákají na vylepšené filmečky, textury, postavy i modely zbraní. Modernizací prošel i kooperativní multiplayer.  Nightdive Studios se také spojili s komunitou ve snaze integrovat nejlepší modifikace a vylepšení od fanoušků. Ty mají pocházet z databáze systemshock.org. Hra navíc bude díky Enhanced Edition vůbec poprvé dostupná také na konzolích, což originál nikdy nebyl. Dočkají se hráči na PS5 a Xboxu Series. Na starší systémy už dorazit nemá.

System Shock 2: Enhanced Edition zatím nemá datum vydání. Pokud si ale předobjednáte remake jedničky, dostanete k něm dvojku zdarma. V našem archivu si můžete přečíst víc o System Shocku i System Shocku 3.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru