NHL 21, EA Sports, První trailer z NHL 21 neodhaluje nic nového

První trailer z NHL 21 neodhaluje nic nového

Na krabičce je Ovečkin. Hra má být oproti loňsku jen mírně vylepšená. Revoluce se nekoná

Zdroj: EA Sports
24. 8. 2020
Název: NHL 21 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 16. 10. 2020

Na dnešní odpoledne si vývojáři z EA přichystali odhalení prvního videa z nového NHL 21, podle předpokladů jsme se ale dočkali pouze krátkého klipu, kombinujícího skutečné záběry s hrstkou gameplay sekvencí. Ústřední postavou traileru, potažmo celého nového ročníku NHL, bude slavný hokejista Alexandr Ovečkin, který bude hráče sledovat z krabičky a jeho přínos zřejmě doceníte i na virtuálním ledě. Jak tvrdí vývojáři z EA Vancouver v tiskové zprávě, Ovečkin pomohl s laděním hry a úpravou některých prvků, aby lépe odpovídaly realitě a byly zase o kousek zábavnější. Žádná velký pokrok se ale letos opravdu nekoná.

Ostatně, už dopředu jsme věděli, že letošní NHL nenabídne vlastní next-genovou verzi, a tak se po uvedení PlayStationu 5 a Xboxu Series X bude hrát to samé, co všichni – a opět výhradně na konzolích – obdržíme 16. října. Vývojáři nicméně slibují, že přichystali řadu změn a vylepšení, které se promítnout do chytřejšího a plastičtějšího podání zápasů s vylepšeními na obou stranách puku. Právě obsazení Alexandra Ovečkina coby poradce a strůjce herního zážitku v NHL 21 by mělo vést k obecně lepší kontrole hokejky i puku, ke slovu by měly přijít i speciální pohyby  a herní styly, pomocí nichž podle tiskové zprávy budete moci obcházet soupeře ještě efektivněji. Konkrétně zmiňují vývojáři pohyby hráčů jako Andrej Svečnikov, Sidney Crosby nebo právě Alex Ovečkin, s nimiž budete moci dělat nejrůznější kejkle a finesy, přesně jako dělají zmiňovaní pánově ve skutečnosti. Ve svém počínání byste nicméně měli tvrdě narazit na strážce branek, kteří budou mít lepší postavení, kontrolu v brankovišti  a údajně jim přibude i nová sada divokých animací při skocích a krkolomných zákrocích.

Zdroj: EA Sports

Chybět pak nebudou ani očekávané herní módy, včetně Hockey Ultimate Team, jenž nabídne i zrychlenou variantu HUT Rush a trochu rozšířený Be A Pro, v němž budete moci hrát konečně i mimo NHL také v doprovodných soutěžích. V něm si užijeme větší interakci s novináři, trenérem a všeobecně si vývojáři přejí, vyprávět trochu hlubší příběh, než tomu bylo doposud. Osou sociálního vyžití bude již poněkolikáté odlehčený mód World of Chel, v rámci kterého na vás čekají kompetitivní klání v dalších režimech, z nichž opět získáte kupu odměn, zejména kosmetických úprav vašeho hokejisty.  A když už jsme u těch herních variant, v rámci kariéry budete muset nově operatovat také s uzávěrkou přestupů, ovlivňující cenu i morálku hráčů. Jak už bylo uvedeno výše, hra vychází za necelé dva měsíce, v porovnání s předchozími lety o trochu později, než jsme byli zvyklí a dostupná bude i skrze předplatné EA Play na obou cílových platformách. Skrze předplatné navíc budete moci hrát už o týden dřív a využít dalších obvyklých výhod.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru