Fallout (seriál), První trailer seriálu Fallout je oficiálně venku

První trailer seriálu Fallout je oficiálně venku

Fotky a informace konečně následuje i ukázka v plné kvalitě a zbrusu nový plakát

Zdroj: Amazon
2. 12. 2023
Název: Fallout (seriál) Datum vydání: 12. 4. 2024

V létě společnost Amazon prolomila delší mlčení ohledně seriálového Falloutu, když oznámila, že bude seriál uveden v roce 2024, sdílela artwork, ale dokonce za zavřenými dveřmi na Gamescomu uvedla první pohled na chystaný seriál. Na záběry jsme se mohli díky některým přítomným rovněž podívat, ovšem ve značně zhoršené kvalitě, z níž se sice dalo leccos vyčíst, ale pochopitelně to nebylo ono. To se nyní konečně mění, jelikož jsme se dočkali zveřejnění oficiálního teaser traileru. Magazín IGN ještě předtím navíc exkluzivně přišel i s plakátem.

Tento týden přišel magazín Vanity Fair s pořádnou náloží exkluzivních materiálů, které zahrnovaly fotografie, ale i další informace o samotném seriálu, ale o uvedení traileru stále nepadla žádná zmínka. To se změnilo, když se na oficiálním kanálu Prime Video na YouTube objevila naplánovaná premiéra s názvem Please Stand By na 2. prosince v 17:25, čímž bylo jasné, že si Amazon pro diváky cosi nachystal. Cosi, co se už předem neochvějně tvářilo jako Fallout. Teaser trailer ukazuje nehostinný postapokalyptický svět, Brotherhood of Steel nebo Ghoula, jenž patří mezi nejvýznamnější postavy, ale i samotný výbuch. Právě z některých těchto záběrů pak byly vybrány i ony pár dní staré snímky. Ostatně, podívejte se sami.

Seriál Fallout bude mít premiéru 12. dubna 2024 na Prime Video. Více se o něm můžete dočíst i v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru