První rozšíření PS Plus Extra a Premium přijde v úterý

První rozšíření PS Plus Extra a Premium přijde v úterý

Assassini, Saints Row, Avengers nebo FF7 jsou jistota. A co Dino Crisis a Ridge Racer?

Zdroj: koláž/Vortex
15. 7. 2022

Situace okolo inovovaného programu PS Plus se konečně začíná ustalovat a z novinky je pomalu standard. Určitě neplánujeme informovat o každé nově zařazené hry do nabídky PS Plus Extra a Premium, podobně jako to neděláme u Game Passu nebo dalších předplatitelských služeb. Ale než se vrátíme k našemu standardu, kdy informujeme o podobných věcech jen v případě, že se týkají nějakého nového nebo mimořádného titulu, podíváme se na poslední várku potvrzených zpráv a také spekulací. Ty totiž každá svým způsobem naznačují, co od PS Plus mohou předplatitelé v budoucnu očekávat. Ve smyslu obsahu, rozsahu i periodicity updatů katalogu.

Zdroj: Sony

Sony v první řadě oficiálně potvrdila to, o čem už se pár dní spekulovalo. A sice, že v červenci kromě avizované kočičí hry Stray, která bude k dispozici hned na den vydání, knihovnu rozšíří třeba hry ze sérií Assasssin’s Creed nebo Saints Row. Za zmínku ale stojí také Marvel’s Avengers či Final Fantasy VII Remake Intergrade. Jejich kompletní seznam najdete níže. Pokud jde o klasiky, slibuje Sony No Heroes Allowed! a LocoRoco Midnight Carnival z PSP. Upřímně, tady bychom čekali trochu větší parádu a katalog starších her zatím zůstává trochu za očekáváním, zejména při pohledu na nabídku her z PS1 a PS2.

Nicméně právě na tohle konto se také spekuluje. Podle neoficiálních zpráv mají nabídku rozšířit ještě hry Dino Crisis, Ridge Racer 2 a Soulcalibur: Broken Destiny. Informace dokonce pocházejí přímo od italské pobočky PlayStationu, ale krátce po vydání byly odstraněny. Pozorným fanouškům ale ani tak neuniklo, že firma lákala na víc klasik, a dochoval se i příslušný screenshot. Nutno přitom dodat, že náznaky her Ridge Racer 2 a Dino Crisis se objevily v souvislosti s novým PS Plus už dříve.

Zdroj: Sony

Všechny oficiálně oznámené hry mají dorazit v úterý 19. července. Můžeme jen doufat, že novinky budou do PS Plus proudit tak často a v takovém množství jako třeba u konkurenčního Game Passu. Předplatitelé na Xboxu se ostatně dočkali posledního updatu zrovna včera. Ten přinesl hry Escape Academy, My Friend Peppa Pig, Overwhelm, PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls a PowerWash Simulator.

Jak už jsme informovali dříve, Rollerdrome v srpnu nabídne pro předplatitele PS Plus Premium trial verzi zdarma.

Novinky v PS Plus v červenci

Stray
Final Fantasy VII Remake Intergrade
Marvel’s Avengers
Assassin’s Creed Unity | PS4
Assassin’s Creed IV Black Flag | PS4
Assassin’s Creed Rogue Remastered | PS4
Assassin’s Creed Freedom Cry | PS4
Assassin’s Creed: The Ezio Collection | PS4
Saints Row IV: Re-Elected | PS4
Saints Row Gat out of Hell | PS4
Spirit of the North: Enhanced Edition | PS5
Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure | PS4
Jumanji The Video Game | PS4
Paw Patrol on a Roll! | PS4
ReadySet Heroes | PS4

No Heroes Allowed! (PSP)
LocoRoco Midnight Carnival (PSP)

Nahlásit chybu v článku

7

Napsat komentář

Další články
Nahoru