Call of Duty: Warzone 2.0, Activision, První oficiální teaser nové mapy pro Warzone

První oficiální teaser nové mapy pro Warzone

Autoři pohledem na město lákají na chystaný stream. Venku je nové video o zbraních

Zdroj: ilustrační/Activision
3. 10. 2023

V tak našlapané předvánoční sezóně, jako je ta letošní, člověk snadno zapomene na velké hry, které vycházejí “až někdy v listopadu”. Patří ale mezi ně i blockbustery jako Call of Duty: Modern Warfare III. V souvislosti s tím se chystá také nová mapa do Warzone 2.0 a teď její budoucí podobu autoři poprvé naznačili tweetem, kterým lákají na prezentaci Call of Duty: Next, která se uskuteční 5. října v 18 hodin našeho času. Teaser odhaluje nákladní přístaviště, což je jinak lokace dosti typická pro mapy ve Warzone obecně.

Během streamu bude jinak Activision prezentovat i další části Modern Warfare III. Stejný tweet láká také na klasický multiplayer, zombíky i novinky ke Call of Duty: Warzone Mobile. Uvidíme, co všechno se během vysílání dozvíme. Už včera ale vývojáři ale vydali také video, které se soustředí na úpravu zbraní v MWIII. A dnes nás čeká multiplayerový trailer.

Možnost otestovat nové Call of Duty se ostatně rychle blíží. První beta multiplayerový víkend odstartuje na PlayStationu už 6. října. Call of Duty: Modern Warfare III vychází oficiálně 10. listopadu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru