Call of Duty: Warzone, Activision, První hráči se dostali na nový Verdansk předčasně

První hráči se dostali na nový Verdansk předčasně

Využili glitche při zakládání privátních zápasů. Mapu zdobí spoustu zeleně a radar Duga

Zdroj: Activision
22. 4. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Hráči Call of Duty, obzvláště pak battle royale režimu Warzone, dnes zažívají vzrušující chvíle. Odstartovaly totiž finální části druhé sezóny, na kterou už dnes večer naváže sezóna třetí. Jedním z nejlákavějších bodů je mapa Verdansku, která se má obléknout do nového kabátu, aby lépe odpovídala zasazení Black Ops Cold War. Jak mapa vypadá, se měli hráči dozvědět až ve 21 hodin, vinou chyby při zakládání privátních zápasů už ale někteří mohli do hry vstoupit a zdá se, že Activision, případně vývojáři z Raven Software momentálně nejdou po půlhodinovém záznamu, který se objevil na YouTube. Bez ohledu na to, že chybu obratem opravili a všichni ostatní, kteří by chtěli následovat například kroky skupiny kolem youtubera a profesionálního hráče Call of Duty s přezdívkou Bartonologist už mají smůlu.

První ze zajímavostí je samotný popis mapy, prostřednictvím kterého vývojáři vysvětlují, jak se moderní lokace mohla transformovat do mapy z 80. let minulého století. Vývojáři nový Verdansk popisují jako flashback – vzpomínku, konkrétně na operaci Subversion, kterou budete v každém battle royale zápase hrát. Co se týče úvodního seskoku, hráči se už na místo nedopravují pomocí letadel, nýbrž vrtulníků, princip ale zůstává zachován, stejně jako některé z klíčových bodů na mapě. Pokud hrajete Warzone pravidelně, na stejném místě jako ještě včera naleznete například vězení, starší verzi stadionu, solný důl v místech moderního lomu, hřbitov, nádraží… Jak už bylo naznačeno dříve, jedná se v podstatě jen o reskin stávající lokace, která si zachovává reliéf a některé z významnějších míst, přináší však úplně jinou barevnou paletu a pochopitelně i některé novinky.

Jak nadšení hráči (možná až moc nadšení…) prezentují ve videu, mapa je na první pohled mnohem zelenější a pocitově čistší nežli moderní inkarnace. Nechybí samozřejmě nové zbraně, přepracované letiště či supermarket a radar Duga na místě bývalého WHP Campu. Podobně jako v PUBG – i když verze ve Warzone je mnohem větší – lze radar zlézt a dostat se na servisní plošiny, odkud je výhled do celého okolí. Nakolik to ale bude funkční místo pro snipery, je předčasné usuzovat. Poslední zajímavostí, o které se můžeme bavit ještě před tím, než si budeme sami moci mapu vyzkoušet, je přepracování gulagu – i o něm se mluvilo dřív, nicméně nyní můžeme potvrdit, že se podoba změnila do studiové kopie mapy Standoff.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru