Sackboy: A Big Adventure, Sony Interactive Entertainment, První hra od Sony pro PlayStation 5 v češtině

První hra od Sony pro PlayStation 5 v češtině

Sackboy: A Big Adventure nabídne české titulky na PS4 i PS5. Vyjde už za měsíc

Zdroj: Sony
19. 10. 2020
Název: Sackboy: A Big Adventure Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2020

České zastoupení společnosti Sony oznámilo na Facebooku, že hra Sackboy: A Big Adventure od studia Sumo Digital bude mít české titulky. Titul pohání Unreal Engine 4 a kromě nové konzole PlayStation 5 míří také na PS4. Verze pro PS4 u nás vychází 12. listopadu a na PS5 hra do Evropy dorazí spolu s konzolí 19. listopadu. Na PlayStation Storu se tato plošinovka prodává za 1849 korun.

Na PS5 bude v češtině i hra Immortals Fenyx Rising

Už začátkem měsíce jsme vás informovali, že konzole PlayStation 5 nabídne prostředí v českém jazyce. Otazník se nadále vznáší nad dalšími tituly, jako jsou Spider-Man: Miles Morales nebo remake Demon’s Souls. Připomeneme nás článek z poloviny září. Tehdy jsme od české pobočky získali první vyjádření k českým překladům a zdálo se, že Sony s lokalizacemi počítá i do budoucna. “Neustále usilujeme o to, aby si hráči v České republice mohli na naší platformě zahrát co nejvíce her v českém jazyce. To samozřejmě platí i pro PS5 tituly,” uvedl pro Vortex marketing manager PlayStationu Petr Škaloud.

Jak už jsme psali dříve, s jistotou dorazí na všechny platformy včetně Switche i next-gen konzolí také hra Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu. Důvodům, proč právě čeština pro Immortals Fenyx Rising dostala zelenou, když Assassin, Watch Dogs nebo Far Cry jsou bez lokalizace, jsme se věnovali ve starším článku.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru