Project Wingman, Project Wingman už létá také na Xboxu

Project Wingman už létá také na Xboxu

Pocta Ace Combatu už dobyla také první konzole. Láká na další novinky a stroje

Zdroj: RB-D2
1. 11. 2021
Název: Project Wingman Vývojář: Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
2. 12. 2020
28. 10. 2021 (Xbox One)
3. 10. 2023 (PlayStation 5)

Jestliže máte rádi arkádovou sérii Ace Combat od společnost Bandai Namco, určitě vám neunikla letecká akce Project Wingman, která se touto značkou otevřeně inspiruje. Velmi dobře hodnocený titul od maličkého studia, který původně tvořil jediný autor, byl až dosud k dispozici jen pro Windows. To se změnilo na konci října, kdy Project Wingman přistál také na konzolích Xbox One a Xbox Series.

Stejně jako na PC i na Xboxu je hra součástí Game Passu, takže předplatitelé za ni nemusí zaplatit ani korunu navíc. Jinak se prodává za 25 dolarů a na českém Storu za 719 korun. Její autor Abi Rahmani vystupující pod přezdívkou RB-D2 navíc láká, že hru čekají další bezplatné obsahové updaty.

Na Discordu napsal, že práce pokračuje dobře, a slíbil spoustu změn a novinek. Podělil se také o obrázek nového letadla, které fanoušci identifikují jako MiG-15, tedy jeden z prvních skutečně úspěšných proudových letounů. Komunitě se ale povedlo vypátrat i stopy dalších chystaných strojů. Na tomhle místě se sluší připomenout, že zdejší letadla mají autentický design, ale pozměněné označení.

Project Wingman jinak slibuje kampaň pro jednoho hráče, desítky letounů, roguelike režim Conquest a na PC se chlubí i podporou VR headsetů. Stejně jako Ace Combat je sice inspirovaný naší skutečností, ale je zasazený do alternativní reality.

Zdroj: RB-D2

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru