ArtFormer: Ancient Stories, Buffa Software, Příští týden vychází plná verze české plošinovky ArtFormer

Příští týden vychází plná verze české hry ArtFormer

Budeme putovat pravěkými jeskyněmi, starověkým Egyptem, Řeckem i Římem

Zdroj: Buffa Software
23. 9. 2021
Název: ArtFormer: Ancient Stories Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 30. 9. 2021

Vývojáři z českého nezávislého týmu Buffa Software oznámili, že jejich výrazně stylizovaná plošinovka ArtFormer: Ancient Stories po několika letech vývoje vyjde v plné verzi už příští týden, konkrétně ve čtvrtek 30. září. Jak už je zvykem, oznámení samozřejmě doprovodilo i nové video. Tento výtvarně originální projekt nás láká na příběh, RPG prvky a čtyři různorodé kapitoly, z nichž každá přichází s vlastním jedinečným hrdinou, odlišnou estetikou i hratelností.

Na obrazovce před hráčem přitom ožije dávné umění inspirované pravěkými jeskynními malbami, starověkým Egyptem a papyrem, Řeckem a jeho keramikou i Římem a jeho mozaikami. Čeká nás boj s rozlišnými zbraněmi i lov divokých zvířat. Hra nabídne přes stovku questů a množství dialogů s postavami, na které během své pouti narazíte. Kromě boje se ale můžeme nebezpečí také vyhnout díky plížení a samozřejmě musíme zkoumat světy, které navštívíme.

Zdaleka ale nepůjde jen o skákání a akci. Vývojáři slibují rovněž logické hádanky a zajímavé minihry. Hra se prodává za 15 eur a pokud se jí nemůžete dočkat, nemusíte čekat až na příští týden. Už v listopadu 2019 totiž vyšla early access verze, kterou najdete na Steamu, takže se do historického dobrodružství můžete vydat s předstihem. Cena přitom je a zůstane stejná i po opuštění early accessu.

Více podrobností o ArtFormeru najdete v našich starších článcích, na oficiálním webu nebo na Steamu. Podívat se můžete také na záznam našeho streamu z rozpracované verze.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru