SnowRunner, Focus Entertainment, Příští týden ve Snowrunneru obnovíme továrnu Tatra

Příští týden ve Snowrunneru obnovíme továrnu Tatra

Do populární terénní hry už nemíří jen samotné vozy, ale rovnou "celá" automobilka

31. 8. 2021
Název: SnowRunner Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 4. 2020

Vývojář Snowrunneru ze studia Saber Interactive a vydavatelská společnost Focus Home Interactive lákají na další obsah do hry a jak už určitě správně tušíte, opět bude řeč o vozech české automobilky Tatra. A nejen o vozech. Pátá sezóna s podtitulem Build & Dispatch v rámci Year 2 Passu vyjde už 9. září a autoři při této příležitosti přichystali novou upoutávku, která blíže představuje nejen ji, ale rovněž další plánovaný obsah a přídavky.

Naším úkolem tak bude obnovit zdejší továrnu tohoto slavného výrobce, čímž si odemkneme vozy Tatra Force T815-7 a Tatra Phoenix.

Year 2 Pass slibuje celkem čtyři sezóny, které přinesou nová auta, nové oblasti i nové aktivity, které mají podle studia opět posunout hranice hratelnosti. A kromě placeného obsahu do hry zamíří i ten bezplatný. Ten přinese třeba režim New Game+, takzvaný Immersive Mode, nové kosmetické předměty nebo podporu crossplaye napříč všemi platformami, která se postupně rozšíří z PC i na konzole.

První sezóna nás vezme do podzimního západního Ruska. Ve hře se vypravíme do nové oblasti Rostov. Nabídne podle vývojářů kopcovité mapy a usedneme do dvou nových dříve avizovaných vozů Tatra. Nejprve je ale třeba celé místo uvést do pohybu. Naším úkolem tak bude obnovit zdejší továrnu tohoto slavného výrobce, čímž si odemkneme vozy Tatra Force T815-7 a Tatra FPhoenix.

Druhá sezóna se zaměří na těžké lesnictví v nové severoamerické oblasti a pochopitelně také s novými stroji. Tady zase v zimní krajině začneme podnikat v lesnictví v naprosté divočině s omezenými zdroji i zásobami. Třetí sezóna pak přinese do Snowrunneru off-road sport s novou turnajovou mapou a speciálními soutěžními vozidly. Půjde o extrémní závody na čas, v nichž ovšem může nakonec vyhrát ten trpělivější.

Druhou sezónu pak uzavře dosud největší a nejambicióznější expanze vůbec, tvrdí tým Saber Interactive. Ta nejenže přinese další oblast, auta i aktivity, ale především blíže neupřesněný mód, který má zcela proměnit hru. Víc o něm ale bohužel nevíme. Další informace nicméně slibují autoři uveřejnit brzy.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru