Příští týden proběhne speciální stream k Cyberpunku

Vývojáři chtějí mluvit o budoucnosti, dojde na DLC? Mluvit se bude i o seriálu

Zdroj: CD Projekt
2. 9. 2022
Název hry: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 12. 2020 Platformy: , , , , , Žánr: ,

Vývojáři z CD Projektu RED dnes oznámili, že příští úterý od 17 hodin uspořádají speciální vysílání věnované Cyberpunku 2077. Jde o první oficiální oznámení ke hře po několika měsících, což přirozeně vzbudilo zájem hráčů, ale nejen jich. Jak vývojáři upozorňují, mluvit budou také o seriálu Cyberpunk: Edgerunners, který se nedávno dočkal poměrně peprného traileru a už 13. září se dočká svého uvedení.

Pokud čekáte, že by vývojáři mohli konečně odhalit jedno ze slibovaných rozšíření pro Cyberpunk 2077, nechceme ve vás vzbuzovat příliš velké očekávání. V první řadě je nutné poukázat na to, že letáček lákající na celou akci má podtitul „Edgerunners Special“ a je tudíž možné, že bude z velké části věnován právě ambicióznímu seriálu. Záběry v klipu se ale přeci jen prolínají se hrou, takže alespoň formální odtajnění názvu či prvních informací o příběhové expanzi nebo alespoň většího DLC by snad zaznít mohly.

V tomto ohledu vás můžeme odkázat na předchozí spekulace, za kterými vedle dataminerů či insiderů stojí také designér questů Paweł Sasko, který během jednoho ze svých streamů nechal hráče nahlédnout do prohlížeče, kde byla vidět záložka vedoucí do Google dokumentů pojmenovaná jako DLC4-Gigs. Potenciálně by se tak mohlo jednat o balíček vedlejších misí, otázkou ale samozřejmě je, zda se nezměnily plány nebo pořadí a jakou relevanci několik měsíců stará informace má nyní v září. Na každý pád budeme akci sledovat a jsme zvědaví, co vývojáři odhalí. Nakonec, od vydání už uběhly téměř dva roky, hra se dočkala vylepšených verzí pro next-gen konzole a začíná být ve stavu, který by neměl bránit pohodlnému hraní. Rozšíření o velikosti Srdce z kamene nebo O víně a krvi bychom proto uvítali s otevřenou náručí.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru