Příští týden nás čeká „malá E3“

Příští týden nás čeká „malá E3“

Po Naconu a Paradoxu oznámil vlastní akci také Capcom a Playdate. Čeká se i na Starfield

Zdroj: Nacon
3. 3. 2023

State of Play je za námi, ale spousta akcí za dveřmi. Čeká nás znenadání taková “malá E3”. Náhoda tomu chtěla, že se sešlo hned několik akcí v podobném termínu. Na Vortexu už jsme tento týden psali, že vlastní prezentaci chystá na 6. března společnost Paradox Interactive, která představí tři úplně nové hry a čtyři rozšíření pro starší tituly.

Už dřív společnost Nacon oznámila další Nacon Connect, který rovněž připadá na příští týden. Konkrétně 9. března. Mluvit se tu má mimo jiné o titulech Gangs of Sherwood, The Lords of the Rings: Gollum, Ravenswatch nebo RoboCop: Rogue City. Tento týden jsme se bohužel dozvěděli, že mezi prezentovanými hrami naopak nebudou závody Test Drive Unlimited Solar Crown.

Nově jsme se dozvěděli, že vlastní akci na příští týden chystá také Capcom. Jeho show Capcom Spotlight se uskuteční ve čtvrtek 9. března, bude mít 26 minut a dvacetiminutovou pre-show. Japonská firma tu slibuje ukázat Resident Evil 4, Exoprimal, Monster Hunter Rise, Mega Man Battle Network Legacy Collection a Ghost Trick: Phantom Detective.

Další nově oznámenou akcí je Playdate Update, která je samozřejmě věnovaná netradičnímu handheldu s kličkou. Na tenhle přenos dojde už 7. března a láká na 13 minut, během nichž se budou prezentovat nové hry pro tuhle roztomilou netradiční krabičku.

A nadále se přitom spekuluje o chystané akci ke Starfieldu. O ní s jistotou víme, že se uskuteční, jen nevíme kdy. Nejrůznější insideři se ale shodují, že prezentace je na spadnutí. Naznačil to třeba šéfredaktor Video Games Chronicle Andy Robinson. Také Rebs Gaming tvrdí, že už nebudeme dlouho čekat.

Kdo a kdy

Paradox Interactive
6. března od 18 hodin

Playdate
7. března od 18 hodin

Nacon
9. března od 19 hodin

Capcom
9. března od 23:20

Starfield
?

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru