Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War), Activision, Příští Call of Duty by mělo zamířit do Game Passu

Příští Call of Duty by mělo zamířit do Game Passu

Informuje o tom The Wall Street Journal. Podle Hendersona by hra mohla vyjít na konci října

Zdroj: Activision (ilustrační)
17. 5. 2024
Název: Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2024

Během akvizice Activision Blizzard byla častým předmětem sporů série Call of Duty. Hráči si od akvizice slibovali, že by se jednotlivé tituly ze série mohly podívat do předplatného Game Pass, případně že by v budoucnu dokonce mohli vyhlížet zařazení nových her hned v den vydání. To sice slíbil i sám Phil Spencer, ovšem nemělo se tak stát hned. Americký deník The Wall Street Journal nicméně nyní přichází s informací, že by se tak podle jejich informací mělo stát už s nadcházejícím dílem Call of Duty.

O novém Call of Duty opakovaně informoval Tom Henderson, podle jehož informací půjde o Black Ops 6, které je zatím rovněž neoficiálně označováno jako Gulf War. Podle The Wall Street Journal se Microsoft již rozhodl ohledně svého dalšího postupu a chystá se změnit svou herní strategii, v rámci níž zařadí nové díly Call of Duty do nabídky předplatného. Pomineme-li informace TWSJ, před pár dny se na adresu Game Passu (a otázce jeho často probírané neudržitelnosti) vyjádřila i prezidentka Xboxu Sarah Bond. Ta potvrdila, že Microsoft nadále počítá s uváděním her do Game Passu, ačkoli na otázku týkající se Call of Duty přímo neodpověděla. Současně už Tom Warren z The Verge tedy psal, že Microsoft zvažuje s Call of Duty další kroky.

Díky únikům máme o novém Call of Duty poměrně dost informací, ač samozřejmě neoficiálním. Už brzy se však dočkáme i oficiálně, jelikož by měl být nový díl představen 9. června 2024 během Xbox Games Showcase, respektive má být onou tajemnou hrou, jíž se bude dopodrobna věnovat prezentace po samotné akci. Podle Hendersona by pak k vydání mělo patrně dojít 25. října.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru