Prince of Persia: The Lost Crown, Ubisoft, Princ z Persie dostal nový obsah zdarma

Princ z Persie dostal nový obsah zdarma

Update přinesly nové výzvy spojené s bossy a dva další kostýmy. Jeden z nich znáte

Zdroj: Ubisoft
21. 5. 2024
Název: Prince of Persia: The Lost Crown Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 18. 1. 2024

Ubisoft pokračuje ve vylepšování a rozšiřování hry Prince of Persia: The Lost Crown. Do titulu dorazil nový v pořadí už druhý dříve avizovaný bezplatný obsah nazvaný Boss Attack. Hráči si díky němu mají oživit některé momenty a užít nové výzvy s bossy. Na oplátku se můžete těšit na dva nové obleky pro Sargona.

Ve výzvě Boss Revenge hráči mohou čelit každému už dříve poraženému bossovi znovu individuálně na jakoukoli obtížnost. Když se na to budou cítit, mohou posléze skočit na Boss Rush, jehož cílem je porazit všech osm hlavních bossů v řadě. Je to ale možné až po dokončení hlavního příběhu.

Mezi zmíněnými novými kostýmy navíc najdete outfit z “pohádkového” Prince z roku 2008. Dostanete ho právě za dokončení režimu Boss Rush. Pokud si troufnete na ještě větší výzvu a obtížnost No Hit, dostanete za odměnu Sargona ve spodním prádle.

Mezi novinky patří také další možnosti rychlého cestování po mapě. V rámci patche ale do hry dorazila také drobnější vylepšení a opravy. Jak už bylo řečeno, update je k dispozici zdarma a další obsah se do hry stále chystá.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru