Příběhový spin-off Dead by Daylight se ukáže na TGA

Příběhový spin-off Dead by Daylight se ukáže na TGA

Pracují na něm autoři Until Dawn a The Dark Pictures Anthology ze studia Supermassive

Zdroj: Behaviour Interactive
7. 12. 2023

Britské studio Supermassive Games ve spolupráci s kanadským studiem Behaviour Interactive v noci představí novou hru. Půjde o singleplayerový titul ze světa hororu Dead by Daylight. Na oficiálním účtu značky na Twitteru se objevil krátký klip, v němž zazní, že Supermassive jsou samozřejmě velcí fanoušci hororu. Aby také ne, když mají na kontě hry jako Until Dawn, The Quarry nebo sérii The Dark Pictures Anthology. Ale jsou také fanoušci Dead by Daylight, říkají. Mají proto radost, že mohou s Behaviour Interactive spolupracovat na nové singleplayerové interaktivní příběhové hře zasazené právě do světa Dead by Daylight.

Ve videu zazní i to, že se vývojáři snaží propojit napětí, hratelnost a větvící se zážitky Supermassive Games s mytologií Dead by Daylight, aby vytvořili vytvořili intenzivní titul s nervydrásajícími volbami. V příběhu se přitom objeví nová skupinka postav. Bude to jiný způsob, jak si užít něco z Dead by Daylight, tedy jinak asymetrického multiplayeru. Bude určitě zajímavé zjistit, co vše se z DbD do novinky dostane.

Tweet jasně odkazuje na to, že hra bude naplno představena na akci The Game Awards. Nejde nicméně o oznámení nebo blesk z čistého nebe. Dva spin-offy DbD byly oznámeny už letos v květnu. V tom od Supermassive Games opět půjde o volby a přežití. Druhý titul má být kooperativní PvE pro čtyři hráče, na kterém pracuje studio Midwinter Entertainment. To dřív vytvořilo akci Scavengers.

Stojí za připomenutí, že kromě Dead by Daylight studio Supermassive Games dál pracuje na sérii The Dark Pictures Anhology a také na logické plošinovce Little Nightmares III.

Autoři Dead by Daylight se nedávno pochlubili, že jejich hru už vyzkoušelo přes 60 milionů hráčů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru