Far Cry 6, Ubisoft, Předčasně unikla mise pro Far Cry 6 s Dannym Trejem

Předčasně unikla mise pro Far Cry 6 s Dannym Trejem

Ubisoft se omluvil a obsah zase stáhnul. Spoustu hráčů už ale misi stihlo dokončit

Zdroj: Ubisoft
3. 11. 2021
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Necelý měsíc po vydání Far Cry 6 přináší vývojáři z Ubisoftu update, který odstraňuje řadu nahlášených chyb a vylepšuje hráčský zážitek prostřednictvím několika drobných změn. Asi nejzajímavější ale na vydání updatu byla jeho finální příprava, jež se tentokrát z pohledu Ubisoftu neobešla bez problémů, které musí samotný update na poslední chvíli řešit. Jde o předčasné uvolnění nové vedlejší mise, v níž vystupuje po boku hlavní hrdinky, či hrdiny Dani/ho herec Danny Trejo. Obsah ale nebyl podle následného vyjádření Ubisoftu určený k vydání a vývojáři jej opět stahují.

Mise nazvaná Dani and Danny versus Everybody ještě nebyla kompletně dokončena, což je patrné z videí, které se objevily na YouTube. Hráči už byli schopní podstatnou částí mise projít, i když byli svědky rozpracovaných textů či nehotových animací. Samotná náplň mise je doslova okořeněná tím, že v ní chce Danny Trejo uvařit své kouzelné tacos, pochopitelně ale vedle vaření dojde i na střelbu a silácké hlášky, jaké byste od nasazení herce tohoto formátu do konvencemi nespoutaného Far Cry očekávali. Ubisoft tentokrát nic nezapíral a otevřeně v prohlášení pro Video Games Chronicle skrze mluvčího potvrdil, že šlo o rozpracovanou verzi, která byla uvolněna předčasně.

Snažit se cokoliv zastírat, by bylo zbytečné i s přihlédnutím k tomu, že Ubisoft misi se zmiňovaným hercem potvrdil na prosinec už dříve při odhalení obsahu, na který se mohou hráči těšit po vydání.

„Omlouvám se za jakékoliv zmatení, které jsme tím mohli způsobit, co nevidět vám přineseme další informace. Momentálně pracujeme na odstranění [mise] a těšíme se, až ji budou moci hráči vyzkoušet ve finální podobě,“ říká Ubisoft. Snažit se cokoliv zastírat, by bylo zbytečné i s přihlédnutím k tomu, že Ubisoft misi se zmiňovaným hercem potvrdil na prosinec už dříve při odhalení obsahu, na který se mohou hráči těšit po vydání. Společně s Trejem ostatně dojde i na crossover s Rambem a dalšími, jak uvedl Ubisoft, takže se vlastně o nic zásadního v tuto chvíli ani nejedná.

Co se týče samotného updatu, nad rámec bugů spojených například s propadáváním postavy mimo herní svět nebo problémy ohledně týdenních výzev, změnili vývojáři podobu ponku, umožňují přeskočit úvodní sekvenci při startu hry a došlo i na drobný zásah do titulků, byť stále platí, že Far Cry 6 je bez české lokalizace. Vývojáři rovněž opravili drobnosti ve fotomódu a vyladili některé mise, které na sebe v určitých místech nemusely dobře navazovat nebo se v nich děly nepřístojnosti nejrůznějšího druhu. Update je dostupný na všech platformách a týká se i streamovaných verzí ze Stadie či Luny.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru