Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Před zombíky půjde v novém Call of Duty uniknout vrtulníkem

Před zombíky půjde v Call of Duty uniknout vrtulníkem

Do boje si vezmeme stejnou výbavu jako v multiplayeru. Další mapy budou vycházet zdarma

Zdroj: Activision
1. 10. 2020

Vývojáři Call of Duty: Black Ops Cold War představili další generaci populárního režimu Zombies. Podzemní základna v Polsku ukrývá znepokojivé tajemství, které bylo výsledkem experimentů během druhé světové války. Tato hrozba se nyní probouzí a na hráčích jako obvykle bude, aby se jí postavili do cesty.

Do kooperace pro čtyři mohou tentokrát naskočit fanoušci napříč platformami i generacemi a spojit se do jediného útočného týmu. Cross-play nabídne tento mód vůbec poprvé. Hráči se stanou členy týmu Requiem, který vede Grigori Weaver z prvních Black Ops. Na scéně se má ale obejit i konkurenční sovětská organizace Omega Group, jež má rovněž zájem o tajemství bunkru a zdejší nebezpečné anomálie.

Základní princip režimu se podle Treyarchu nezměnil. Vaším úkolem je přežít co nejdéle a bránit se kolo za kolem dotírajícím nemrtvým. To vše je přitom zabaleno do vlastního příběhu, přičemž jeho novou kapitulu a současně první mapu autoři nazvali Die Maschine. To ale neznamená, že byste nenarazili na povědomé kulisy. 

Pokud jde o prostředí, vývojáři se inspirovali kultovní mapou Nacht der Untoten, kde to vše začalo u Call of Duty: World at War. Modernizovaná verze této arény bude nově součástí mnohem větší oblasti, přičemž to hlavní nebezpečí bude však na hráče číhat ve zmíněném podzemním komplexu.

K dispozici budeme mít výbavu z období studené války, ale i poněkud nekonvenční zbraně, jak se na tento režim sluší. Důležitou změnou ale je, že váš postup a výbavu hra sdílí napříč módy včetně Zombies. To znamená, že nebudeme tentokrát proti nemrtvým začínat se základní pistolí, ale hráči si s sebou do boje mohou vzít zbraně, vylepšení i scorestreaky, které používají v ostatních režimech a odemkli je už dříve.

Na rozdíl od dřívějška bude také možné z bitvy uniknout. Hráči mohou povolat na pomoc vrtulník a s jeho pomocí se evakuovat, když už bude přesila nepřátel nad jejich síly. Neobejde se to ale bez rizika. Obsah, který režim rozšíří po vydání hry, bude dostupný zdarma, a to včetně nových map. I to by měla být zajímavá novinka letošního Call of Duty.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru