Cyberpunk 2077, CD Projekt, Pozvánky do bety Cyberpunku 2077 jsou podvod, varují autoři

Pozvánky do bety Cyberpunku jsou podvod, varují autoři

Neklikejte na lákavé odkazy. CD Projekt RED žádnou zkušební verzi nechystá

Zdroj: CD Projekt RED
31. 7. 2020
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Studio CD Projekt RED varovalo všechny hráče, kteří se těší na Cyberpunk 2077, před maily, které fanoušky lákají na údajnou betaverzi. Jedná se podle nich o podvod a zpráva nepochází od vývojářů. V posledních týdnech prý těchto “nabídek” přibylo. CD Projekt vysvětli, že všechny oficiální informace vždy přicházejí z adresy @cdprojektred.com.

CD Projekt na betu neláká, protože žádná nebude

Opatrní mají být i youtubeři, které rovněž tým kontaktuje přímo a nikoli přes prostředníky. Pokud vás podle autorů někdo kontaktuje a tvrdí, že zastupuje CD Projekt nebo s ním spolupracuje, máme počítat s tím, že nabídka nebude důvěryhodná. Jako příklad uvádí studio údajné návrhy reklamních agentur. Pravdou ale je, že třeba v našem konkrétním případě a nepochybně i na dalších trzích vývojáři spolupracují s lokálními distributory, kteří jsou také oprávnění předávat informace od autorů. To se ale hráčů tolik netýká, takže se mějte na pozor před podobnými lákavými odkazy.

Hráči nelenili a v návaznosti na falešné nabídky se rovnou zeptali autorů, zda tedy přijde nějaká oficiální beta. Tým CD Projekt RED stručně odpověděl, že nic takového bohužel neplánuje. Cyberpunk 2077 má vyjít 19. listopadu a my pevně věříme, že vám do té doby budeme moci přinést alespoň dojmy z rozpracované verze, k níž už měla přístup některá zahraniční média. Časem se ale prý dostane také na další magazíny v menších zemích. Tedy dostali jsme tuhle informaci mailem… Ale z důvěryhodného zdroje.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru