Destroy All Humans! 2 – Reprobed, THQ Nordic, Pozemšťané, pozor, Destroy All Humans! 2 dorazí na konci léta

Pozemšťané, Destroy All Humans! 2 dorazí na konci léta

Nedávno uniklý multiplayerový spin-off Clone Carnage je bonus k předobjednávce a už vyšel

Zdroj: THQ Nordic
31. 5. 2022
Název: Destroy All Humans! 2 – Reprobed Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2022

Společnost THQ Nordic stylový trailerem oznámila, že remake Destroy All Humans! 2 – Reprobed vyjde 30. srpna. A společně s touto informací dorazilo také oficiální představení nedávno uniklého multiplayerového spin-offu Clone Carnage, který zdarma obdrží všichni, kdo si remake dvojky předobjednají.

Příjemným překvapením ale určitě je, že Clone Carnage už je venku. Jak už jsme psali dříve, nabídne 4 herní módy, 6 map a láká na on-line pro čtyři hráče a split-screen pro dva. Clone Carnage obsahuje všechny skiny z Destroy All Humans! a samozřejmě láká na klasickou ufounskou akci ve stylu béčkových sci-fi z padesátých a šedesátých let. Samostatně se třeba na PlayStation Storu Clone Carnage prodává za 349 korun.

Remake dvojky, která původně vyšla v roce 2006 a vytvořil ji tým Pandemic Studios, nás vezme do šedesátých let a slibuje větší a otevřenější úrovně i kooperaci pro dva hráče. Využívá technologii Unreal Engine 4 od Epic Games a přinese všechny skiny Crypta z prvního dílu. Je možné upravit také vzhled svého létajícího talíře. Dvojka se na PS Storu objevila v předobjednávce za sympatických 1049 korun v základní edici, ale na výběr je také Dressed to Skill Edition za 1449 korun a Jumbo Pack za 2119 korun.

Zdroj: THQ Nordic

Obě hry mají na svědomí vývojáři z německého studia Black Forest Games stejně jako v případě remaku jedničky. Tituly míří na PC a konzole. Zajímavé ale přitom je, že zatímco dvojka je určena jen pro next-gen konzole, Clone Carnage je doma na PS4 a Xboxu One. Více podrobností o Destroy All Humans! včetně recenze předchozí hry najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru