PowerWash Simulator, Square Enix, PowerWash Simulator obohatí DLC se SpongeBobem

PowerWash Simulator obohatí DLC se SpongeBobem

Kdo uklízí v ananasu na dně moří? V létě se ponoříme do nečekaného úklidu Bikini Bottom

Zdroj: FuturLab
19. 5. 2023
Název: PowerWash Simulator Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 14. 7. 2022

Uklízecí a pro mnohé i relaxační PowerWash Simulator si získal loni v létě spoustu hráčů a rozhodně upoutal pozornost. Nejinak tomu bylo i s následnými DLC, která nám umožnila vstoupit do světa Lary Croft či Final Fantasy a oba pořádně vypucovat. Od té doby je zřejmé, že nečekané spojenectví může vzejít snad odkudkoli, a tak se dalo očekávat, že i další rozšíření nabídne zajímavé prostory k úklidu. Inu, další DLC nakonec nese název The SpongeBob SquarePants Special Pack… A mně hlavou vrtá jediná otázka – jak se u všech moří uklízí pod hladinou?

Skutečně, nastal prý čas zamířit na mořské dno přímo do zátoky Bikin (Bikini Bottom) a pořádně to tam uklidit. „S radostí oznamujeme, že se v dalším Special Packu, který vyjde letos v létě, ponoříme do rozmarného podmořského světa SpongeBoba v kalhotách,“ oznámili vývojáři ze studia FuturLab na svém blogu a sociálních sítích. Lákají přitom na zákoutí, která jsou založena na samotném animovaném seriálu, a proto i dobře známa všem fanouškům. „Nechte se zaplavit námořnickou nostalgií, nasajte památky Bikini Bottom a nechte se zcela pohltit minikampaní,“ lákají. Tato nová drobná kampaň nabídne šest map, jimiž jsou Conch Street, Bikini Bottom Bus, Krusty Krab, Patty Wagon, Invisible Boatmobile a Mermalair.

Zdroj: FuturLab

Na žádost komunity také do hry vývojáři přidali deset nových achievementů a vzhledem k zasazení DLC, tedy na dně moře, se rozhodli i pro úpravu hráčské postavy. Nyní nepůsobí tak suchozemsky, tak vhodně zapadne do tohoto netradičního podmořského světa. A jak se tedy umývá pod vodou? Sami vývojáři jsou si vědomi toho, že je to poněkud zvláštní, ale odvolávají se na nesmírně důležitou součást celého spongebobovského universa – představivost. Koneckonců tam hoří i oheň, že ano… The SpongeBob SquarePants Special Pack bude k dispozici na všechny platformy, tedy na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a Nintendo Switch, a bude stát 7,99 euro, přibližně tedy 190 korun.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru