Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Potvrzeno, Death Stranding bude v Game Passu

Potvrzeno, Death Stranding bude v Game Passu

Na PC si budete moci zahrát už od 23. srpna. Má funkce Director's Cut verze

Zdroj: 505 Games
19. 8. 2022
Název: Death Stranding Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Ve středečním novinkovém souhrnu jsme vás informovali o tom, že Microsoft změnil profilovou fotku účtu informujícího na Twitteru o nabídce PC části předplatného Game Pass, která poukazovala na část krajiny, v níž putujete ve hře Death Stranding. Tento náznak hráčům neušel a téměř všichni považovali za hotovou věc, že se hra designéra Hidea Kodžimy skutečně v nabídce Game Passu objeví. Bylo by to překvapivé, s přihlédnutím k tomu, že podobně třeba jako u Bloodborne od FromSoftwaru Sony vlastní značku Death Stranding i vydavatelská práva, nad PC verzí ale očividně takovou moc nemá. Vydavatel 505 Games, který pomáhal na svět právě verzi pro počítače, se totiž s Microsoftem skutečně dohodl a zmíněná hra se v katalogu Game Passu na PC objeví už 23. srpna.

Informaci na webu Xbox Wire potvrdila ředitelka globální komunikace v 505 Games Antonela Pounder, která se samozřejmě nevyhnula popisu toho, na co se mohou hráči těšit. Nejsou to jenom slavní herci jako Norman Reeedus, Mads Mikkeslen, Léa Seydoux nebo Lindsay Wagner v hlavních rolích, podle Pounder je to i žánr definující zážitek a strhující dobrodružství v otevřeném světě, které by mělo hráče nalákat k zahrání. „Pro ty z vás, kdo nevíte, Death Stranding je o důležitosti spojení, proto jsme i my nadšení, že spojíme více hráčů do tohoto světa a představíme jim opravdu úžasnou komunitu,“ dodává Pounder.

Co se týče verze hry, nikde není uvedeno, že se jedná o Director’s Cut edici. Z popisu je ale jasné, že verze pro Game Pass na PC byla vylepšená o některé prvky, s nimiž zmíněná edice přišla, takže hráči dostanou s největší pravděpodobností to nejlepší, co momentálně dostat jde, i když bez přidaného obsahu navíc. To znamená podporu ultraširokých monitorů, fotomód, odemknutý framerate a obsah, který do Death Stranding přinesl věci z jiných známých značek a sérií. Zároveň také během hry můžete při hraní přes Game Pass odemknout speciální brýle, a následně zlato-stříbrný Power Skeleton, All-Terrain Skeleton a hrudní štít. Oznámení je pak doprovázeno několika screenshoty a trailerem, který ale na druhou stranu nepůsobí příliš odlišně od toho, který představoval zmiňovanou Director’s Cut verzi. Vývojáři nicméně slibují nabídnout komunitě sekci často kladených otázek a odpovědí a s přihlédnutím k načasování je téměř jisté, že se o hře bude mluvit během Gamescomu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru